• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Operacja mająca na celu wyprostować prącie.

MMM

New member
Witam. Mam 23 lat i tak mi się wydaje, że od zawsze doskwierał mi problem krzywego przyjaciela :/ Od 3 lat zdaję sobie sprawę, że chyba będzie trzeba to operować. 3 Listopada doszło do przełamania i wybrałem się dr. Agnieszka Chomicz, która przyjmuje w Białymstoku. Specjalizuje się ona w prostowaniu metodą Nesbita przy wykorzystaniu lasera. Moje skrzywienie to ok. 30stopni w lewo, lecz mój przyjaciel jest też skręcony wokół własnej osi również w lewą stronę. Dodatkowo posiadam lekkie skrzywienie w dół, myślę że jest ono do zaakceptowania. Jeżeli do zabiegu dojdzie, bo jestem mocno wystraszony konsekwencji( o tym później) to również myślę o obrzezaniu lecz nie wiem którą metodę wybrać.

Chciałbym się zapytać moich kolegów "po fachu" o kilka kwestii. Po pierwsze bardzo martwi mnie możliwość utarty kilu centymetrów. Niestety nie zostałem obdarowany długim przyjacielem, a linijka pokazuję zazwyczaj 12,5cm do 13cm. Więc każdy mm dla mnie osobiście jest na wagę złota. Ciekawi mnie jak to było u was, ponieważ zdania ekspertów są podzielone niektórzy piszą coś, aż o 3cm i więcej inni o 1cm(lekarz powiedziała mi, że przyjmuję się 1cm na każde 30 stopni), a na stronach można przeczytać o 1,5cm. A także czy faktycznie jest tak, że przez 2 miesiące było -3cm na liczniku, aby po 5msc było tylko -1cm

Drugie pytanie to jak wygląda erekcja po tego typu zabiegu, znów na forach można przeczytać jak to lekarz zepsuł robotę i że teraz erekcja jest słaba itp. Czytając jakieś badania naukowe wyczytałem, że faktycznie zdarzają się ludzie, który maja problem z erekcją i z dużą utratą cm po zabiegu

Trzecie pytanie czy ktoś z was miał zrotowanego członka wokół własnej osi i czy miał wykonywany tego typu zabieg? Na stronie Pani doktor: https://drchomicz.com/skrzywienie/ są zdjęcia z takowego zabiegu i wygląda to całkiem dobrze, interesują mnie czy podczas próbie obrócenia przyjaciela może pójść coś nie tak. Dodam tylko, że mój członek jest chyba niestety bardziej zrotowany w bok niż kolegi ze zdjęcia.

Kolejne pytanie jest odnośnie Pani doktor. Czy ktoś już współpracował z nią, miał wykonywany tego typu zabieg i może napisać czy jest zadowolony i czy może odpowiedzieć na powyższe pytania. Bo nie jest sztuką znaleźć lekarza, zapłacić nie małe pieniądze za źle zrobioną robotę

Dodam tu jeszcze, że podczas erekcji mój przyjaciel bardzo napiera na brzuch tzw. Jest podczas erekcji mocno równolegle ustawiony do brzucha i wydaje mi się, że uniemożliwiałby odbycie stosunku na jeźdźca. Oczywiście stosunku jeszcze nie odbywałem ponieważ miałem wiele kompleksów z tego tytułu. Chociaż uważam, że możliwe skrzywienie w lewo nie było by aż taką przeszkodą ponieważ główka żołędzia przy użyciu dłoni jest w stanie się wyprostować i tutaj moja myśl czy nie warto przełamać lodów zobaczyć jak jest teraz i zdecydować czy to aż tak bardzo przeszkadza niż pójść zrobić opercję i później żałować konsekwencji.

Bardzo proszę doświadczonych kolegów o odpowiedź na moje pytania, opowiedzenie swojej historii ponieważ ten temat rujnuję powoli moje życie i rzekłbym, że doprowadza do depresji, a nie mam nikogo kto mógłby odpowiedzieć na te pytania. Oczywiście pytałem o to Panią Agnieszkę jednak wiadomo informacje od kogoś kto to przeżył to inna para kaloszy. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi :)
 

user842

Member
Co do długości, to z doświadczenia mogę potwierdzić - ostatecznie penis wydaje się ok. 1 cm krótszy, choć na początku utrata była sporo większa. Jest to po prostu operacja, po której trzeba dość długo poczekać na pełne wygojenie i ostateczny efekt.
 

MMM

New member
@user842 a wisz ile trwa powrót np. do sportu? Czy w ogóle można wróci? Na przestrzeni tego okresu po operacji możesz powiedzieć mi czy widać różnicę w erekcji? Czy jest słabsza? I może orientujesz się czy istnieje ryzyko, że szwy puszczą?
 
@MMM Miałem operacje 6 listopada.

1. Powrot do sportu - sprawa indywidualna. Ja np dostałem zwolnienie od pracy na okres 5 tygodni.
2. Mozna wrocic, jak najbardziej.
3. Na to pytanie Ci nie odpowiem, bo jestem swiezo po zabiegu i staram sie nie wywoływac wzwodów.
4. Jw.
5. Szwy wewnetrzne i zewnetrzne moga puscic, oczywiscie. Dlatego wazna jest abstynencja i unikanie wzwodow. Niestety w nocy ich nie unikniesz, jest to niemozliwe. Mi puscil szew zewnetrzny i mam delikatnie rozejscie pod zoledziem, ale dr. powiedział, ze nie ma co sie martwic i ze sie zrosnie.

Jesli będziesz chciał więcej informacji - pisz smiało.
 
  • Like
Reactions: MMM
najlepiej sprobowac przed bo lekarz sie zapyta czy sa dostepne wszystkie pozycje
ja robilem zabieg u Piotra Swiniarskiego w Warszawie, jestem bardzo zadowolony, mialem skrzywienie w dol i troche tak jakby sie zakrecal w polowie jak swiderek.

jestem 2.5 miesiaca po zabiegu i jest linijka ale musialem na ten efekt poczekac ok. 2 miesiace, wczesniej bylo widoczne skrzywienie niewielkie.
z erekcja nie mam problemu, stoi jak bagieta

w moim zabiegu bylo wskazane bo skrzywienie bylo bardzo duze ale jak juz mowilem najlepiej sprobowac przed i sprawdzic czy bardzo przeszkadza, jak przeszkadza to nawet bym sie nie zastanawial tylko szedl do majstra, ja moge polecic dr Swiniarskiego
 
teraz mam lepsza erekcje i dlugosc jest wystarczajaca
nie mierzylem teraz bo nie potrzebuje, moze sie troche skrocil ale nadal to kawal kielbachy
nawet jakbym stracil 3cm to bym poszedl na zabieg
 

binarycat

New member
@MMM jaki typ konsultacji wybrałeś u pani Chomicz? Andrologia, urologia czy urologia estetyczna? Wiesz czy podczas konsultacji wymagane są jakieś zdjęcia krzywizny lub w jaki sposób lekarz weryfikuje czy dany przypadek zalicza się do zabiegu? Orientujesz się również może jaki jest przybliżony koszt takiego prostowania?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Operacja stuleki na nfz śląsk Stulejka 4
V Stulejka niepelna a operacja Stulejka 6
C operacja w rzeszowie Stulejka 5
K Operacja wodniaka - czas po operacji Inne 6
T Operacja skrzywienia penisa Skrzywienie prącia 1

Podobne tematy

Do góry