• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ocena po 2 miesiącach

bhgmiop

Active member
2 miesiace temu robiles ,to mały czas,mi lekarz mowil ze moge miec opuchlizne do roku nawet,ty nie masz zadnej oponki tylko lekki obrzęk,opone to będziesz miał jak pójdziesz do wulkanizacji i poprosisz,a stulejki1994 nie pytaj bo on sam nie zrobił dalej zabiegu tylko siedzi na forum i rady daje
 

szybkibill

New member
@Kryszczyn czy w spoczynku żołądź masz cały czas odsłoniętą jak na foto? Czy jest zakryta? I druga sprawa powiedz proszę gdzie robiłeś zabieg i ile czasu trwało oczekiwanie na termin itp jak z badaniami?
 

Kryszczyn

New member
Tak, żołądź jest odkryta zabieg robiłem w Krk u dr. Łukasz Belch, termin to jakieś 2 tygodnie a badania musiałem zrobić dr. Napisał co trzeba
 

szybkibill

New member
Kolego a mógłbyś podpowiedzieć jeszcze czy przed zabiegiem miałeś problem z odciągnięciem napletka poza żołądź w spoczynku albo we wzwodzie? Jak to wyglądało? I jak teraz z nadwrażliwością żołędzia?
 

bhgmiop

Active member
ale to dalej jest bzdurne pytanie,bo nadwrażliwość u każego inaczej schodzi,to nie jest zależne od konkretnego lekarza który wykonywał komuś zabieg,poprostu pytasz o rzeczy oczywiste zamiast poszukać tego na forum,gdzie jest to wałkowane tysiące razy
masz coś takiego jak <szukaj> w prawym górnym rogu,jak coś cię trapi to wpisujesz tam i jedziesz po wątkach ,jakbyś to zrobił to nie pytałbyś o takie rzeczy
 

biker

Member
To w Krakowie robiłeś obrzezanie dużo płaciłeś ja jestem po wizycie i stwierdził że jak chce mieć spokój to prywatnie do kogoś się udać i po sprawie i spokój na zawsze
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry