• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ocena penisa

water

New member
Czy moglibyście ocenic czy z moim penisem wszystko git jest? Chodzi mi o tą czerwoną plamę na górze członka , oraz ogólnie możecie napisać czy np nie mam za krótkiego wędzidełka itp. Z góry dziękuje.
 

Trolo

Well-known member
W spoczynku nie da się ocenić wędzidełka, także potrzebne są zdjęcia we wzwodzie. To nie czerwona plama tylko ujście cewki moczowej.
 

Ameid

Member
Masz na pewno oponkę ja też mam taką samą po zabiegu(3 miesiące od zabiegu prawie) i musisz poczekać i może ci to zniknie a może będzie trzeba robić poprawkę a po za tym wygląda git jeśli cię nic nie nie boli przy wzwodzie
 

Trolo

Well-known member
Ludzie ogarnijcie się jaka oponka. Jest może trochę ciasno w pewnym miejscu po zsunięciu napletka, ale nie widać tego dokładnie bo musiałbyś zsunąć napletek niżej i robić zdjęcia prostopadle to penisa.
 

Ameid

Member
Ja miałem taką sytuację i lekarz który robił zabieg mówil mi że mam oponkę
 

morgan66

Active member
No cóż @Ameid - "oponka"...to chyba słowo klucz tego forum, i powielana i cytowana bez zrozumienia:).. @Trolo napisał dobrze. Nie ma czegoś takiego jak oponka bez zabiegu (może w cięższych stanach wystąpić np. załupek). Po zabiegu też wszelka sytuacja kiedy napletek wew. nie rozprowadza się po trzonie we wzwodzie, bądź jest jego widoczny nadmiar w spoczynku jest tu już określana jako oponka..., a czasem jest to po prostu zrolowany napletek wew., który jeśli pozostawiony w większej ilości jakoś musi się ułożyć (i to też zależy od budowy prącia, gorzej mają "growersi" dla estetyki). Ja sam jestem po zabiegu i niechętnie patrzę na zrolowany napletek wew. w spoczynku, zapominając, że przed zabiegiem było go dużo więcej:). No i moim zdaniem @Ameid nie masz oponki (bo opuchlizny tu nie widać) tylko ciasno zszyte z dalszym nadmiarem napletka wew. @water moim zdaniem masz ciasnawo i pewnie funkcjonalnie daje radę, ale zgaduje, że ciężko założyć gumę żeby nie utknęła między żołędzią a rolką napletka, rozważyłbym zabieg. pozdrawiam
 

Ameid

Member
No cóż @Ameid - "oponka"...to chyba słowo klucz tego forum, i powielana i cytowana bez zrozumienia:).. @Trolo napisał dobrze. Nie ma czegoś takiego jak oponka bez zabiegu (może w cięższych stanach wystąpić np. załupek). Po zabiegu też wszelka sytuacja kiedy napletek wew. nie rozprowadza się po trzonie we wzwodzie, bądź jest jego widoczny nadmiar w spoczynku jest tu już określana jako oponka..., a czasem jest to po prostu zrolowany napletek wew., który jeśli pozostawiony w większej ilości jakoś musi się ułożyć (i to też zależy od budowy prącia, gorzej mają "growersi" dla estetyki). Ja sam jestem po zabiegu i niechętnie patrzę na zrolowany napletek wew. w spoczynku, zapominając, że przed zabiegiem było go dużo więcej:). No i moim zdaniem @Ameid nie masz oponki (bo opuchlizny tu nie widać) tylko ciasno zszyte z dalszym nadmiarem napletka wew. @water moim zdaniem masz ciasnawo i pewnie funkcjonalnie daje radę, ale zgaduje, że ciężko założyć gumę żeby nie utknęła między żołędzią a rolką napletka, rozważyłbym zabieg. pozdrawiam
No nwm ja się nie znam jakoś strasznie więc może masz rację ale i tak chyba zdecyduje się na poprawkę ze względów estetycznych(nie mogę patrzeć na napletek w spoczynku jak jest tak go dużo jak stoi i się rozciągnie już to trochę lepiej wygląda).
 

morgan66

Active member
@Ameid na zdjęciu ewidentnie masz ciasno...ja z mniejszego stanu pierwotnego poddawałem się zabiegowi...wydaje mi się, że czas itp. trochę to rozpracuje ale to może być, że za mało. Trzymam kciuki.
 

water

New member
No raczej właśnie się zdecyduje na operację bo taki nadmiar napletka słabo wygląda (możecie zobaczyć w poprzednim poście zdjęcie bez ściągniętego napletka )
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Ocena skrzywienia penisa prośba o rady Skrzywienie prącia 6
Q Ocena Penisa 13 latka Inne 2
C Ocena penisa 13 latka Stulejka 2
K Ocena penisa 14latka Inne 1
K Ocena po 2 miesiącach Stulejka 32

Podobne tematy

Do góry