• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie prywatnie LUBLIN

Nowy987654321

New member
Witam w niedalekiej przyszłości wybieram się na zabieg obrzezania częściowego dlatego chciałbym się dowiedzieć którego lekarza i którą placówkę polecacie z wlasnego doświadczenia w Lublinie(tylko lublin wchodzi w grę)do wykonania zabiegu.
 

Kar12

New member
Z własnego nieszczęsnego doświadczenia lepiej pojechać pół Polski i mieć zrobione porządnie niż na sile szukać partaczy…
 

kaolik98

Well-known member
Ja miałem w PP Clinic obrzezanie całkowite i jestem zadowolony. Od razu odradzam częściowe, bo niestety wielu osób w Polsce, w tym w Lublinie, z którymi miałem okazję rozmawiać, miało komplikację, co wiązało się z poprawkami i co za tym idzie, dodatkowym kosztem.
 
W zagielmed najtaniej w lbn. Robiłem 9 lat temu za 700zl, pół roku temu sprawdzałem cenę i była taka sama. Wejdź na stronę i sprawdź cennik. Niestety żadnego lekarza ci nie polecę bo z moim się nie dogadałem i zrobił mi częściowe z wycięciem wewnętrzego a chciałem wewnętrzny zostawić. Na szczęście wędzidełko udało mi się ocalić bo też chciał wyciąć. Na szczęście już tam nie pracuje, są inni lekarze, mam nadzieję że w lepszy sposób informują pacjenta co bd robione i jak :) ogólnie jestem zadowolony, tanio, bez komplikacji, tylko lekarz...powinien podchodzić mniej rutynowo. Pamketaj żeby zawsze pytać, mówić co się chce. Jak ci nie pasuje propozycja lekarza albo sam lekarz to idź do innego na konsultacje. Dopytaj konkretnie, jaki będzie efekt. Mi jako nieśmiałemu, pełnemu kompleksów 19 latkowi zabrakło odwagi do zadawania pytań, postawienia na swoim i do wyciągnięcia konsekwencji za samowolę stylu obrzezania.
 

lizardking

New member
Witam w niedalekiej przyszłości wybieram się na zabieg obrzezania częściowego dlatego chciałbym się dowiedzieć którego lekarza i którą placówkę polecacie z wlasnego doświadczenia w Lublinie(tylko lublin wchodzi w grę)do wykonania zabiegu.
Lepiej zorganizować transport i pojechać np do Białegostoku do dr Chomicz. Jestem 10 dzień po zabiegu. Lepszego specjalisty w Polsce nie ma.
 

lizardking

New member
zdecydowanie łatwiej się do Niej dostać do Białegostoku z którego pochodzi aniżeli do Warszawy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ztoleg

New member
W Lublinie mogę polecić dr Adam Marcheluk (miałem wykonywane u niego obrzezanie całkowite). Na codzień przyjmuje z Siedlcach z tego co pamiętam. W Lublinie można umówić wizytę w Centrum Medyczne Północna 5.
 
Do góry