• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie dr Tondel low and tight

artur63ue

New member
Cześć wszystkim jestem już 2 tyg po zabiegu jak narazie wszystko goi się bardzo dobrze zostało mi tylko odczekać aż szwy mi się rozpuszcza mam pytanie czy po metodzie low and tight jest duża różnica odczuć czy to jest tylko przereklamowane i czy są normalne odczucia dziękuję z góry za odpowiedź
 

Krystiankendroj

Active member
Jakas różnica będzie naprwno bo coś zostało usunięte, brak wędzidełka, może już te miejsce nie sprawiać przyjemnosci , choć jest możliwe że będzie na odwrót i stanie się bardziej wrażliwe, taka ruletka , z tymi odczuciami to różnie bywa , jedni marudza że nie czują a później się okazuje że cztery razy byli krojeni już u różnych chirurgów inni chwała bo wszystko odsłonięte
Jeżeli miałeś stulejka to i tak nie czułeś wszystkiego więc nie powinno być jakiejś dużej różnicy
Różnica może być w orgazmie bo np możesz dłużej zacząć dochodzić a to może powodować mocniejsze orgazmy
Ale większość przyjemnosci i tak siedzi w psychice, glowa musi być " zdrowa "
Z biegiem lat to i tak zapomnisz jak to było przed zabiegiem
 

artur63ue

New member
Dzięki wielkie za odpowiedź ja byłem 2 razy cięty .za pierwszym razem staplerem ale powstała dość spora oponka i się nie wchłonęła nawet po 4 mies więc postanowiłem zrobić poprawkę u dr Tondla
 

Ameid

Member
Kurczę ja też mam oponkę jestem 6 tygodni po zabiegu i boję się że znowu będę musiał iść pod nóż.Tak wgl ile kosztuje ten zabieg usunięcia oponki albo czy można się jej jakoś pozbyć plisss?Mozesz coś polecić
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

artur63ue

New member
Cześć zależy jak to u ciebie wygląda bo ona może się wchlonac mi się wchłonęła tylko połowa i postem już się nie wchłaniała tylkobze ja naprawdę miała spora oponkę więc może Ci się wchkonac jak masz taką średnia wydaje mi się że powinieneś odczekać jeszcze z 1 lub 2 miesiące a jeżeli ci się to nie poorawi to polecam dr Tondel robiłem u niego poprawkę i dałem 3000 ale jestem mega zadowolony całej zabieg był naprawdę beż bólu nawet znieczulenie dal tak ze nic nie czułem że igłę wbijał jak narazienjestem mega zadowolony
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ameid

Member


Tak to wygląda dla mnie jest to trochę duża oponka ale nwm jaka ty miałeś a płacić 3 k za operację jakoś mi się nie uśmiecha.Moj doktor mówił że po 2 tygodniach penis będzie nadawał się nie tylko do sikania yhmm…

miałeś też problem z nadwrażliwością żołędzia albo z lekkim bólem/dyskomfortem podczas wzwodu?
 

artur63ue

New member
Tak miałem problem z nadwrażliwością ale gdy przestałem nosić opatrunek to po tyg przeszło a jeżeli chodzi o dyskomfort podczas wzwodu to też miałem przez jakiś czas ale to powinno minac gdy blizna się rozciągnie i mnie np po zabiegu też bolała delikatnie blizna moja oponka była trochę większą i rozumiem że 3000 to dużo bo też się zastanawiałem ale stwierdziłem że ole dsc więcej ale żeby to było już Dobrze zrobione ( a mówiłeś lekarzowi o tym dyskomforcie?)
 

Mazurski_Drwal

New member
Cześć. Jestem po poprawce obrzezania na metodę low & tight. Wczoraj ostatni szew odpadł. Ładnie się goi. 6 grudnia miałem robiony zabieg w Gdańsku w prywatnej klinice. Jestem zadowolony z efektu, chciałem mieć do końca usunięty napletek wewnętrzny. W zwisie żołądź mam całkowicie odkrytą. Masturbacja bedzie przy użyciu lubrykantu.
 

Podobne tematy

Do góry