• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie częściowe 9 dni po

Flarek

New member
Witam,jest 9 dzień po zabiegu częściowego obrzezania metoda H&L. Mam pare obaw ponieważ nie mogę w pełni ściągnąć napletka tak, żeby było widać szwy. W 4 dniu byłem na konsultacji u lekarza i powiedziano mi że jest wszystko dobrze tylko muszę smarować maścią na linie szwów. Lecz nie jestem w stanie naciągnąć tak mocno napletka bo nic to nie daje. Czy to ma tak wyglądać ? Czy jeszcze bardziej muszę naciągnąć ten napletek ?

 

don_domini00s

Active member
Może próbuj delikatnie ściągać trochę bardziej, ciężko mi cokolwiek doradzic nie miałem takiej sytuacji. Ogólne jak do tej pory nie byłeś w stanie odciągnąć napletka do przemycia rany to wydaje mi się ze najrozsądniej będzie jeśli zgłosisz się z tym do lekarz który Cie operował i przedstawisz jak to wygląda. Może jemu uda sie ten napletek ściągać i odsłonić szwy.
 

Flarek

New member
Spróbuje bardziej naciągnąć. Na konstelacji na której byłem lekarz dał rade naciagnac napletek tak żeby było widać szwy ale równało się to z ogromnym bólem zato ja boje się ze jak za mocno pociągnę to pękną szwy
 

nope

Well-known member
Nie możesz go odciągnąć przez opuchlizne. Nie ma co panikowac, rozne tu cyrki były na forum, zacznie schodzic opuchlizna to będzie lepiej. Możesz uderzyc do lekarza , moze jakies rady da na to.
 
Do góry