• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite Low&Tight dr Tondel

80051

Active member
A Patryk moglbys zapodać linka do tych plastrów konkretnie których używales? Bo pisaleś że drogo i zastanawiam sie na ile sie nastawiać.

Tak chyba zrobie wlasnie, ze sprawdze i te plastry i maść. Kurde ale jak patrze po kutasach innych na forum po zabiegu to mam wrażenie że mam jakiegoś farta z tym gojeniem, brakiem bólu, brakiem jakiś pęknięć szwów, lania sie krwi. Wszystko dobrze zdje sie
 

MKD

Active member
Fajnie, ze mozna odkleic plaster i ten sam nakleic spowrotem - to duzy plus.

jednak z uwagi na to, ze mam mozliwosci chodzic bez bielizny bo kobiecie to nie przeszkadza to wole jednak masc
 

80051

Active member
jeśli je można reużywać + z jednego zrobić dwa to do przełknięcia ta cena jest.

też mam możliwość cały dzień siedzieć bez gaci, praca zdalna. nie wiem sam. a tak sie zastanawiam czy by już nie zacząć stosować tej maści bo czuje że nic sie teraz nie dzieje. rana sie zrosła, szwy wyciągnięte, 2 dni dalem jeszcze na zrastanie sie i i tak ciagle chodze w opatrunku bo tak chyba trzeba (?).. i tak bym posmarowal juz zeby przyspieszyc

w ogole sobie dzisiaj przypomnialem ze ktoś jeszcze na forum pisał że macza penisa w słoiku z rumiankiem czy coś? i tak sobie mysle ze od 3 dni biore dlugie kąpiele zeyb namoczyc penisa i fajnie sie to sprawdza, ale nie chce mi sie juz tak i może tez przejde na ten słoik i maczanie xD nie wiem czy to ma sens, ktos probowal?
 

80051

Active member
widze że sporo wyświetleń mają tematy związane z takimi relacjami, więc wrzuce dla kolejne foty moje i moje obserwacje, spostrzeżenia

dzisiaj 15 dzień i coś mnie pokusiło żeby sie pobawić sprzętem wreszcie bardziej na poważnie bo w sumie wszystko pozrastane. no i smiesznie ze prawie nie da sie ruszac skórą na penisie. nie mialem problemow ze wzwodem raz po raz, po staremu w sumie. trzeba sie nauczyć na pewno inaczej masturbować, trzeba bedzie kupić żel usg do poślizgu, ślina sie za szybko wyciera. no i tak wale zadowolony tym że jednak jest przyjemność, nie bede maszyną do ruchania innych, ale stwierdzilem ze lipa tak na sucho/ze śliną, ciągle pluć i ogolnie troche nabroiłem co można zobaczyć na drugiej fotce. troche mi sie czerwone zrobiło w jednym miejscu na szwie ale to sie zagoi pewnie jutro

 

80051

Active member
Aha właśnie - w sumie zapomniałem bo mam wyjebane na to troche, ale to forum uświadomiło mi że jest coś takiego jak skrzywienie prącia i wydaje mi sie że po zabiegu mam tak o 25 stopnii bardziej skrzywionego w lewo. troche mnie to smuci, ale moze mi sie wydaje bo inaczej teraz penis wyglada. jest na pewno też grubszy. kapa z tym skrzywieniem troche, ale tak to jest czytać o czymś o czym sie nie powinno :p
 

Patryk123411

Active member
Żadnego skrzywienia nie masz... Takie coś to w niczym nie przeszkadza jak nie jest więcej niż 30 * a żadne nie są idealnie proste (rzadkość) tych plastrów się nie nakleja 2x razy co to jakaś bzdura jest one po odklejeniu już do niczego się nie nadają są strasznie cienkie.
 

Patryk123411

Active member
A i nie wal jeszcze za wcześnie jest odczekał bym jeszcze z 10 dni tym bardziej że ci poszła krew potem może się coś źle zrosnąć.
https://www.doz.pl/apteka/p55310-Su...TGxeyVak-HF_AzlCj0xoCxi4QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds. 100zl trzeba dać ale tam te plastry 5 sztuk mi taka sztuka jak zmieniałem co 2-3 dni starczała na 3 tygodnie to nie wiem czy nie wychodzi taniej niż maści a pomagają nawet na stare przerostowe blizny więc są skuteczne
 

MKD

Active member
Ja pierwsze testy zrobilem po 30 dniach, seks po okolo 33-34 ale wczesniej nie odwazylem sie nawet probowac masturbacji xd

15 dni to masz zrosniete ale bardziej wstepnie. Pelne gojenie trwa okolo miesiaca wiec lepiej nie dotykaj wiecej
 

Patryk123411

Active member
Plaster silikonowy należy dociąć do wielkości blizny, z uwzględnieniem 5 mm marginesu z każdej strony, np. przy bliźnie o rozmiarach 0,5 x 13 cm z jednego, dużego opakowania można uzyskać 30 mniejszych plastrów.

Przebudowa blizny trwa do roku także stosować długo ile się da i są efekty
Zresztą po tondlu raczej nie ma się co obawiać o blizny
 

80051

Active member
Kurde ale panowie tak sie zastanawiam... jakim cudem mam mniejszego kutasa po zabiegu niż przed? Może to kwestia tego ze teraz jest grubszy.. albo nie wiem

Tu koledze na priv wyslalem jaki mialem problem z bliznami, ale wkleje tez tutaj bo kurde no nie raz slyszalem ze mam duży sprzet, jakies 19cm a kiedys jak im stawal to i 20 bylo a teraz... 17 xd jakim cudem, przeciez to niemozliwe jest chyba?

 

Adamek321

Member
Też mam tak dokładnie tak samo jak ty, potrzeba czasu z tego co sie dowiedziałem. Po prostu skóra jest teraz pospinana, wysuszona. Spokojnie z tego co wiem wróci do tej samej wielkosci, mi też spadło około 3cm
 

80051

Active member
o fuck... oby było jak mówisz bo no z takiego rozwinięcia sprawy to średnio jestem zadowolony
 

Patryk123411

Active member
Jak niby jest grubszy to wszystko efekty wizualne albo mierzyłeś z napletem i ci wychodziło więcej skóra pospinana? Jaki wpływ ma to na erekcje musiało by być źle zrobione skoro skóra miała by ci ściągać penisa. U mnie podobnie jest ale ja nie mogę od czasu zabiegu osiągnąć silnej 100% erekcji penis jak gumowe dildo. Bede robił zabieg prostowania u perdzynskiego może moje erekcje będą silniejsze chociaż lekarz twierdził ze nie ma to wpływu, ale skrzywienie jest 40 *po długości więc muszę coś z tym zrobić. Heh płacić 20k za sprzęt który szwankuje, 🤣life is brutal
 

80051

Active member
ja ogolnie moja fujare mam teraz mocniej skrzywioną w lewo, tak jakby skrecala w lewo w spoczynku, po prawej pod grzybem mam wiecej miesa pod skórą jakby. teraz sie kapalem i ogladalem twardziela i zauwazylem ze jak mi staje to 1/4 od dolu jest pokryta włosami z już jaj.. wiec mam nadzieje ze ta skóra sie jakoś naciągnie chociaz jestem pestymistycznie nastawiony teraz bo niby czemu miala by sie naciagnac, musialbym non stop ruchac albo chodzic z ciezarkiem przywiazanym
 

80051

Active member
Wlasnie dzwonilem do doktora i mam maly update: od dzis laze juz bez opatrunku i moge smarowac mascia jako ze nie mam juz szwów, ale okrzyczal mnie ze miale nie ruszac xd

i mowi ze nie ma opcji zeby byl mniejszy, ze ciala jamistego nie ruszal, wiec nie wiem ocb z ta wielkoscia...
 

80051

Active member
Godzina z luznym wackiem w gaciach bez opatrunku i wiem juz ze bedzie hardkor z tym przyzwyczajaniem sie i traceniem wrazliwosci zoledzi. Strasznie ropraszajace i denerwujace. Ciekawe ile to potrwa az "zoladz bede czuc mniej niz reke" jesli chodzi o dotyk, jak to ktos wspominal ze ma u siebie
 

Podobne tematy

Do góry