• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Niepokojący zapach strefy intymnej.

Niewiemmm_30

New member
Więc tak... Mam prawie 17 lat, i od jakiegoś czasu mam dziwny problem.Na początku strasznie pociły mi sie majtki, zapach był nie do wytrzymania. potem zacząłem stosować jakiś płyn do higieny intymnej. Od czasu gdy zacząłem go stosować zapach jest mniejszy, ale jest dalej, majtki dalej się pocą ale mniej. Z każdą godziną zapach jest coraz mocniejszy, nie wiem co robić. Dodam jeszcze, że wcześniej nie dbałem jakoś bardzo o higienę,myłem ją niedokładnie, w dodatku zwykłym szamponem do ciała. dodam też, że mam oparzenia ale to już dłuuugo są one na nogach tam w okolicach intymnych, skóra w tamtym miejscu jest ogólnie dziwna w dotyku. Wcześniej jak długo chodziłem to bolały mnie te oparzenia, ból jakbym otarł sobie skórę. Okolice intymne też się pocą np w środku w pupie i pod jajami PROSZE O POMOC JEST TO DOŚĆ WSTYDLIWE ŻE POMIMO ZE SIE MYJE CZUĆ ODEMNIE NIEPRZYJEMNY ZAPACH....
 

Niewiemmm_30

New member
Około 70kg i podbródek ale nie jakiś mega wielki. Przed chwilą zmieniłem majtki minęło może z dwadzieścia minut, i znowu to samo. Plama jakiejś wody potu nie wiem co to jak narazie nie śmierdzi ale pewnie zaraz zacznie.
 

Krystiankendroj

Active member
No myślę że jest
Maja inne pH
Może przestań stosować płyny do higieny intymnej tylko zacznij uzywac zwykłego szarego mydła w kostce nieperfumowanego , zwykle szare
Może to być przez to albo może masz jakąś gryzbice lub cokolwiek
Odluz ten kobiecy płyń myj się mydłem poobserwoj z tydzień czasu co się dzieje
Jak dalej będą problemy to idź do lekarza
 
Każdy z Was używa płynu do miejsc intymnych, zamiast po prostu myć całe ciało żelem?
Chodzi mi o to, że płyn do miejsc intymnych po pierwsze się słabo pieni, a po drugie dla mnie jest to niezręczne.
Ja obecnie jak się myję, to najpierw spłukuję ciało wodą, później nanoszę żel od głowy w dół i na końcu penis po odciągnięciu napletka.
Po takim naniesieniu żelu spłukuję ciało wodą i tyle.
Próbowałem bawić się w rozdzielenie, ale dla mnie jest to niezręczne.
Jeśli mam dużo piany, którą zbiorę sobie z włosów, to mogę fajnie namydlić penisa.
Jak np. po naniesieniu żelu na całe ciało oprócz penisa stosowałem płyn go higieny intymnej, to po nalaniu tego płynu na dłoń, okropnie źle się to pieni, a przez to nie czuję komfortu mycia penisa.
Sprawdzałem mnóstwo płynów do higieny intymnej, a ostatnio popularny Onish i zawsze to samo, tj. kupię, sprawdzę jak źle się pieni i więcej nie używam.
Po prostu mi najlepiej myć cało ciało żelem głównym, tj. używam głównie żelu Nivea i po naniesieniu na włosy, wytwarzam na nich pianę i lecę w dół, zgodnie z powyższym opisem.


 

dandoo

Active member
Hej wydaje sie ze cos jest ze skora u ciebie nie tak i najlepiej jak zagadasz dermatologa logiczne tez jest ze jak cos jest dow szystkiego to nigdy nie bedzie dobre na 2 rzeczy jak ide na silke mam w jednym szampon w drugim zel pod prysznic i nikt z tego nie robi problemow nie przyszlo by mi do glowy aby o tym myslec szampon jest do wlosow a nie do penisa ;) oczywiscie mozesz przemyslc ale mowie jezeli masz problem ze skora uderzaj do dermatologa
 

Niewiemmm_30

New member
Więc tak... Mam prawie 17 lat, i od jakiegoś czasu mam dziwny problem.Na początku strasznie pociły mi sie majtki, zapach był nie do wytrzymania. potem zacząłem stosować jakiś płyn do higieny intymnej. Od czasu gdy zacząłem go stosować zapach jest mniejszy, ale jest dalej, majtki dalej się pocą ale mniej. Z każdą godziną zapach jest coraz mocniejszy, nie wiem co robić. Dodam jeszcze, że wcześniej nie dbałem jakoś bardzo o higienę,myłem ją niedokładnie, w dodatku zwykłym szamponem do ciała. dodam też, że mam oparzenia ale to już dłuuugo są one na nogach tam w okolicach intymnych, skóra w tamtym miejscu jest ogólnie dziwna w dotyku. Wcześniej jak długo chodziłem to bolały mnie te oparzenia, ból jakbym otarł sobie skórę. Okolice intymne też się pocą np w środku w pupie i pod jajami PROSZE O POMOC JEST TO DOŚĆ WSTYDLIWE ŻE POMIMO ZE SIE MYJE CZUĆ ODEMNIE NIEPRZYJEMNY ZAPACH....
Teraz majtki przestały mi się pocić ale czuć odemnie ten dziwny zapach kupiłem właśnie płyn do higieny intymnej dla mężczyzn Ziaja yego sensitiv dzisiaj będę testował tylko do końca nie wiem jak umyć dupę xd powinno się myć calą w środku wszystko czy tylko odbyt to przez co gówno leci
 

czesc002

New member
siurak może też śmierdziec nie tylko od potu ale przede wszystkim od intensywnego zapachu moczu, grzybicy, nawet nie penisa a calego organizmu, nadmiaru cukru we krwi, zlej diety, itp. a do mycia lepiej uzywac zwyklego mydla w kostce lub zelu pod prysznic, na pewno bez funkcji nawilzania, a na pewno zadnego plynu do higieny intymnej bo to dopiero jest gowno zmieniajace sztucznie ph w tych okolicach i powodujace choroby...ja sie sprawilem Ziaja Yego tak ze dostalem grzybicy
 

Podobne tematy

Do góry