• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.
Dziś 13 dzień od zabiegu , szwów prawie nie ma , ale to jak to się zrosło niepokoi mnie , z czasem bd lepiej ? Czy już tak zostanie ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

toastt

Well-known member
Czekaj, niech no ja tylko poszukam mojej czarodziejskiej kuli, to ją zapytam o twojego pindola i od razu o zwycięskie numery totolotka w najbliższym losowaniu. Dam znać, jak ją znajdę.
 
Bąble po szyciu i tam bliżej cewki jest wgłębienie do tego szwy moim zdaniem u góry szły krzywo , może się czepiam ale wydaje mi się że mogło to być lepiej zeszyte
Na bąble dostałem maść Beloderm - sterydowa
Pytałem o silikonowe albo plastry lekarz stwierdził że nieskuteczne
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Za dużo wymyślasz jak dla mnie. Uważam że wyszło dobrze. Ledwo 2 tygodnie minęły a ty już szukasz dziury w całym. Z czasem się to trochę wygładzi, ale uważam że na już i tak jest bardzo dobrze.
 

ks4s

Member
Wygląda jakby lekkie odciski od szwów + silna wrażliwość skóry po zabiegu.
Skoro to jest ponad miesiąc to warto spróbować z żelem sylikonowym, który może nieco poprawić kondycję skóry i dać temu jeszcze troszkę czasu. Ewentualnie można coś takiego później poprawić laserem, ale to nie wygląda aż tak źle, jak Ci się wydaje.
 
Lekarz na kontroli po wypadnięciu szwów na moje stwierdzenie że jest niestetycznie dał mi Beloderm , miałem nakładać 1 dziennie na wieczór .
Stosowałem punktowo na te zgrubienia po szwach/ bąble , nakładałem wykałaczką żeby nie rozszedł się po całej powierzchni, po nałożeniu czekałem minimum pół godziny na wchłonięcie , gdzie niby po 5 minutach się wchłania , stosowałem tak co 2 dzień przez 2 tygodnie z obawy bo to jednak steryd . Mimo środków ostrożności skóra wokół zaczęła być przesuszona i zaczerwieniona , poinformowałem go o tym na co on żeby odstawić lub stosować co 2 dzień , odstawiłem
Stosuje teraz plastry sutricon już bez kontaktu z nim
Lekarz stwierdził że blizna to indywidualna sprawa i zależy od organizmu
Czy ktoś z was jest w stanie dopatrzeć się tu błędu lekarza czy faktycznie taki organizm ?
 

ks4s

Member
Głównie kwestia indywidualna, może szwy były odrobinę za długo, ciężko stwierdzić, ale każdy praktycznie ma w końcu jakieś ślady po zabiegu. Zawsze możesz to jeszcze wyciąć jak Ci tak bardzo przeszkadza, ale serio to nie wygląda najgorzej. Dużą rolę odgrywa tu też kwestia wrażliwości skóry i gojenie.
 

toastt

Well-known member
Moim zdaniem się to wygładzi elegancko. Nie wygląda wcale źle. Poza tym ten pionowy szew ma większość męzczyzn. To pozostałość po tworzeniu się narządów płciowych podczas życia płodowego. Nie załamuj się, bo wcale nie jest źle.
 
Pionowy szew to tam kij , żeby ta żołądź się poprawiła , no nic dzięki za odp , i czekam na poprawę , swoją drogą te plastry nieźle się trzymają myślałem że bd odchodzić
 
Z innej beczki jeszcze, bo estetyka estetyką ale dobrze by było żeby to działało , jeśli na tym etapie tzn. miesiąc i 19 dni po , podczas masturbacji dochodzi do tego typu pęknięcia naderwania to to się jeszcze rozciągnie czy raczej to jest max i będzie się to powtarzać a wędzidełko skracać ?
 
@ks4s wspomniałeś o laserze , na forum niestety trafiłem po zabiegu i nie zdążyłem dowiedzieć się że w Krakowie jest Drabina , Michalski i Jakubowski przeć co pluje SB w brodę bo nawet jak by tam nie wyszło to przynajmniej miał bym poczucie że lepiej się nie dało
Pytanie więc brzmi do kogo na ten laser ?
Ktoś tu pisał o Marku Woźniaku z Wieliczki , co ciekawe ma kilka negatywnych opinii w opiniach google ,
Czy jest na forum ktoś kto był na takiej laserowej poprawce , a jeśli tak to u kogo i czy jest zadowolony ?
 
Ostatnia edycja:

morgan66

Active member
Powiem tak - myśle że warto żebyś dał sobie jeszcze z 2-3 msc i zobaczył czy to się samoistnie wygładza. Te "grudki" na trzonie według mnie nie wyglądają jakoś szczególnie szpecąco, ale jak dla Ciebie tak, to ich delikatne wypalenie laserem jest jak najbardziej możliwe. Co do żołądzi, gdzie jak się domyślam tkwi główny problem to przyznam że nie wiem czy można laserem tak swobodnie działać. Co do namiarów laserowych to na pewno Chomicz czy Janiszewski.
 
@morgan66 trzon jest ok , ta żołądź mnie dobija , tak SB myślę czy on musiał u góry ciąć, u sporej liczby osób widzę że górę lekarz zostawia i tnie od zaznaczonej na zdj kreski w dół
U Chomicz widziałem takie coś
w galerii na jej stronie
to chyba i u mnie w razie w dała by radę
 

morgan66

Active member
Tak jak napisałem wyżej, domyśliłem się że chodzi o te grudki na żoł. Lekarz dał ciała. Trudno mi powiedzieć czy coś takiego wygładzi się na żoł. ale na trzonie takie rzeczy się wygładzają mocno. Więc serio warto poczekać. Po obrzezaniu wygląd szycia zmienia się na lepsze realnie do około 1-1,5 roku, z najlepszymi postępami w ciągu 3-6 msc. Myśle że w razie czego coś się uda się poprawić i jeśli cie to męczy to przejdź się na konsultacje ale raz jeszcze napiszę - nie nakręcaj się że jest źle tylko poczekaj. pzdr
 

Podobne tematy

Do góry