• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

NFZ

Ameid

Member
Miałem 2 miechy temu operację za którą zapłaciłem 1800 zł prywatnie w klinice(współpracują z NFZ) wczoraj dzwoniłem żeby się zapisać(bo mam dalej oponkę nie zeszła mi po zabiegu i nic nie zanosi się na zmianę) zapisać się do urologa i babka mówi mi że najbliższy termin za 1,5 miesiąca(15 luty) no zesz kurw… dodam że to miasto ma 110 k mieszkańców i w mieście są 5 urologów.l ehhh… i za co ja płacę…
Co mam zrobić czekać te 1,5 miecha czy iść gdzie indziej?
 

Ameid

Member
Dodam jeszcze że w wakacje i we wrześniu termin oczekiwania wynosił 1-1,5 tyg więc uprzedzając pytania to nie jest normalne tyle czekać
 

Loco12

Member
Ja miałem lekką oponkę dłuuugo. Nakładałem pozostałość napletka na żołądź ze 3-4 miesiące. Jakoś po 4 miesiącach, może troszkę dłużej przestało puchnąć i już jest normalnie, więc może warto sobie dać jeszcze chwilkę. Pytanie tylko jak dużą masz tą oponkę.
 

dandoo

Active member
Poczekaj, jest ładnie, nie wiem jak to wygląda w spoczynku, czy ewentualnie nie puchnie po seksie, czy masturbacji ale masz naprawdę ok. Jeżeli nie, to zostaw to jeszcze i obserwuj. Poza tym, nie ma co tutaj wulgaryzmów pisać. To nie forum hejtu. Poza tym, na wszystko potrzeba czasu, ja bym się tam do noża nie śpieszył na Twoim miejscu. Pozdro
 

Ameid

Member
Po seksie nie puchnie ale puchnie jak za długo trzymam napletek na wierzchu(gdzieś tak po 4-5 h robiłem tak żeby zahartować napletek bo mnie bolał mocno przy obcieraniu i masturbacji)
 

Loco12

Member
Jak ja trzymałem żołądź na wierzchu, zwłaszcza po nocy kiedy sam napletek się zsuwał to miałem opuchnięte przez dosłownie 4 miesiące. Potem zaczęło wszystko ustawać i tak naprawdę wyglądowo i odczuciowo mogę z czystym sumieniem powiedzieć że dobrze było w grudniu, czyli 5 miesięcy po zabiegu. Więc spokojnie, pod nóż zdążysz pójść, a może nie będzie potrzeby
 

dandoo

Active member
Jeszcze się będzie zmieniać spokojnie odczekaj conajmniej 6 miesięcy po zabiegu ja jestem 8 miesięcy, i jeszcze to na bank się zmieni bardzo mało ale jednak. U Ciebie potrzeba jeszcze trochę czasu… powodzenia i się nie stresuj jeżeli nie puchnie albo nie zaciska, obserwuj.
 

Podobne tematy

Do góry