• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Miesiąc po zabiegu - zaczerwienienie

jajuzpo

New member
Witam. Wszystko było pięknie, goiło się, zszywki wyleciały bez problemu ii jakoś w 29 dniu po zabiegu coś zaczęło się mi czerwienić na napletku wewnętrznym. No ale w sumie jako że śmigałem bez opatrunku uznałem, że to pewnie obtarcie od bielizny czy coś. Smarowałem tribioticem i znów owijałem gazą bo w sumie troche swędziało. No ale że kolejny dzień w sumie to się nie zmienia, postanowiłem napisać do lekarza i wysłać mu zdj. Odpisał mi bym spróbował smarować to clotrimazolem kremem. No i czytam o tym leku, że to niby na grzybicę. Maść dopiero jutro zakupię i wypróbuję więc zobaczymy co to będzie. Zastanawiam się tylko jak to możliwe, bo naprawdę zachowywałem higienę, aktywności seksualnej po zabiegu również jeszcze nie rozpocząłem, no cóż.. ktoś miał może podobny przypadek? Jak widać zaczerwienienie jest na napletku wewn oraz żołędzi, tylko w tym miejscu póki co mam nadzieję że nie pójdzie dalej... Jedyne co mi przychodzi do głowy, że akurat spróbowałem się umyć ostatnio już zwykłym żelem palmoliv, a do tej pory tylko szare mydło wchodziło w grę. Ale nie wiem czy to mogło mieć jakieś znaczenie.
Wstawiam link bo niestety nie wiem jak wstawić bezpośrednio ;D

 

jajuzpo

New member
smarowałem ponad 3 tyg... po co? sam nie wiem, teraz widzę, że przez głupotę. Myślałem, że tak trzeba, a jakoś nie czytałem ulotki w której jak byk jest napisane by nie stosować dłużej niż 7 dni. No pięknie, bardzo prawdopodobne że to przez moją głupotę.
 

Podobne tematy

Do góry