• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Miesiąc po high and tight - problem

3xcięty

Active member
@nope w tym tygodniu zaktualizuje w moim poście. Poza tym chce kupić plastry sutricon. Widzę ze są różne wielkości, które najbardziej polecasz? Wcześniej pisałeś, że ich używałeś.
 

nope

Well-known member
Kupuj największe. 5x30 bodajże z tego co pamiętam. Mi takie atarczyly na 3 miechy ponad. Wielkosc plastra nie ma znaczenia ogólnie bo i tak jednym paskiem nie okleisz całej kutangi tylko podzielisz na kilka paseczków , i oba działają tak samo czy duże czy małe a liczy sie to zeby było ich jak najwięcej po prostu. Były jeszcxe jakies takie co mialy chyba wymiary 10cm to tak se myslalem co mi z takich jak kutas ma plus minus obwód 10cm to latwo wyliczyc ze szybko pójdą i szkoda kasy.
 

3xcięty

Active member
To jeżeli dobrze zrozumiałem to mogę sobie przykleić np 3 paski koło siebie? Ale nie lepiej byłoby jeden plasterek na cały obwód?
 

Kat30

New member
Ja okleiłem jednym paskiem dookoła. Z tego co widziałem tutaj na forum to tak to ludzie kleją.

@3xcięty mógłbyś napisać czemu nie jest do końca super? Przez to ciasne szycie? Bo jak widziałem zdjęcia to wyglądało to bardzo ładnie..
 

nope

Well-known member
Znaczy mozesz ile chcesz tak na prawde. Plaatry mozna docinac jak sie podoba. Podziwiam pana wyzej ze jednym opierdzielil xD ja mialem z reguly 4 paseczki wycięte na blizne bo inaczej nie umiałem tego okleic xDDD ale w sumie tez tak mysle ze najlepiej miec chociaz dwa plastry bo jak pendrak staje to nie bedzie tak uciskac jak przy jednym :D
 

nope

Well-known member
A jak szerokie paski wycinasz ? Bo ja takie po 0.5 cm wystawały poza blizne.jakoś. wycinasz jakieś półkola czy prosty pasek ze jednym dasz rade okleić xD
 

Regres

Member
Muszę obronić Doktora Targońskiego, nawet mój Dermatolog pytał kto mi to tak zajebiście zrobił, a u mnie była dużo cięższa sprawa z liszajem. W wzwodzie też nic nie przeszkadza :)


Minęło dzisiaj chyba 60 dni, a ja nawet na blizny nic nie stosowałem. Oprócz Dermovate, które używam na dermatologiczne problemy od 8 dni. Trzymałem szwy około 50 dni, raz rozwarstwiła mi się rana przez to, że nie wytrzymałem 2 tygodni i musiałem sobie zrobić dobrze xD
 

Kaytek19

Member
No u Ciebie to wygląda dużo lepiej niz u mnie.

Dla porównania 😬
Mam też podobne ślady po szwach jestem jakieś 2 miesiące po zabiegu, stosuje masc i plastry na blizny jednak trochę mnie bolą właśnie te najgłębsze tak jakby te miejsca w których najbardziej widoczne są te wżery dodatkowo są lekko zaczerwienione. Trochę długo to trwa.. Też tak miałeś?
 

Kat30

New member
Te falbanki żyją własnym życiem. Raz są większe i napuchnięte, raz są mniejsze i bardziej płaskie. Generalnie wydaje mi się, że bez zmian..

Mam poczekać jeszcze z dwa miesiące, być może się trochę zmniejsza i wtedy uda się uratować większą część wew. blaszki.
 

Kaytek19

Member
Te falbanki żyją własnym życiem. Raz są większe i napuchnięte, raz są mniejsze i bardziej płaskie. Generalnie wydaje mi się, że bez zmian..

Mam poczekać jeszcze z dwa miesiące, być może się trochę zmniejsza i wtedy uda się uratować większą część wew. blaszki.
Ale bolą czasami czy nie czuć nic?
 

Podobne tematy

Do góry