• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Masturbacja po obrzezaniu

——-

New member
Cześć.jestem dokładnie 11 dni po obrzezaniu częściowym .Wszystko goi się super skóra bez problemu schodzi za żołądź, przy wzwodzie nic mnie nie boli. Czy to oznacza że można powoli już zacząć się masturbować? Szwy same wychodzą, ewentualnie lekko ucinam wystające końcówki jeśli bardzo boli wyciąganie. Nie ukrywam że po prostu boje się to zaczynać by nagle nie bylo kałuży krwi dlatego też pytam. Dzisiaj budząc się z wzwodem doslownie nic nie odczuwałem, nic mnie nie ciągneło bolało aczkolwiek zarówno na różnych portalach jest napisane jak i lekarz mówił że 2-4 tygodnie trzeba uwazac. Dzieki za pomoc
 

Krystiankendroj

Active member
Jabsie trochę pospieszyłem
Niewiem minęło wtedy z jakieś 19 dni
Poszedłem sobie ulzylem , jak zobaczyłem że się da to kontynuowałem a szwy i wszystko jeszcze świeże dość niektóre
Koniec końców mam trochę poszarpanego Fiata bo nie wytrzymałem
Pamiętam jak raz krew poszła niedużo ale jednak
Ja bym raził poczekać te 4 tygodnie , niż później żałować
 

Pablitto

New member
Cześć wszystkim tez mam pytanie odnosnie tego tematu, minelo mi juz 2 miesiace od zabiegu i dzis postanowiłem sobie powyciagac szwy. Mam jednak dalej opuchlizne. Czytałem ze powinno sie masturbowac po miesiacu od zabiegu albo do całkowitego zagojenia sie rany. Nie wiem pod jakim katem mam brac stwierdzenie " całkowqite zagojenie sie rany " bo opuchlizne still mam ale mi sie wydaje ze to chodzi o zrosciecie sie zkory w miejscu szwów co mi sie zrobiło i wszystko nawet przy takim maksymalnym wzwodzie dobrze sie trzyma i jest zrosniete. Ale tez podczas masturbacji obawiam sie zeby cos tam sie nie stało . Ogolnie jak powoli zaczynam sie masturbowac to czuje takie mrowienie dziwne ktorego przed zabiegiem nie mialem ( przed mialem takie dziwnie uczucie ktore chyba kazdy mial ale to nie jest chyba mrowienie ). i jak mialem to uczucie to przestawałem sie masturbowac . Prosze jak ktos wie czy to normalne po zabiegu albo sam tak mial ppo zabiegu i potem wszystko było ok to odpiszcie .

Z góry dzieki
 

Matiii

Member
Minimum 4 tygodnie abstynencji, że wizualnie wszystko git to jedno mocniejsze pociągnięcie może przynieść złe skutki, więc lepiej nie ryzykować i dać sobie czas
 

Podobne tematy

Do góry