• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Mam 13 Lat i mam stulejke, jestem w stanie ja naciagnac.

Gareth

New member
Witam od jakiegos czasu gdy wszedlem w okres dojrzewania dowiedzialem sie ze mam stulejke. Dodam ze nigdy wczesniej nie interesowalem sie moimi miejscami intymnymi. Mimo wszystko nie powiedzialem tego rodzica i postanowilem domowo sie nia zajac. Podczas gdy moj penis jest w stanie erekcji widze czubek mojej cewki a gdy jestem w wannie i troche go porozciagam moge naciagnac "skórę" tak zeby moj caly napletek byl odkryty. Dodam ze miałem taka sytuacje tylko raz i podczas tego zauwazylem ze za moim napletkiem robi sie cos w stylu bombla a czesc skory jest przyklejona od boku do napletka. Bardzo chcialbym sie pozbyc mojej stulejki lecz moi rodzice sa bardzo surowi i niewazne jak chcialbym powiedziec im o mojej sytuacji nie umiem sie przelamac. Dodam ze nie boje sie wizyty u urologa czy samej operacji. Czy ktos ma jakis sposob jak moge powiedziec im to w innym stylu? Moze powinnienem powiedziec ze mam jakies niedogodnosci? Prosze o pomoc
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Co ma do tego surowość rodziców? Myślę że po prostu boisz się, wstydzisz o tym powiedziec a tak naprawdę nie wiesz jak zareagują. Twoja matka też pewnie lata do ginekologa by sprawdził czy tam na dole u niej wszystko jest ok. Skoro ona może to czemu ty nie? Stulejka to choroba jak każda inna tyle że miejsce wstydliwe.
 
Co dokładnie znaczy, że są surowi? Nie rozmawiają z tobą? Powinni przejmować się stanem zdrowia swojego syna. Tak, czasami rodzice mogą być gorsi niż zabieg. Powiedz, że masz duży problem ze ściąganiem napletka, a u lekarza poproś by cię zostawili z nim na obecności. Dobrze, że się zabiegu nie boisz, najlepiej będzie przejść całkowite obrzezanie, żeby mieć problem na zawsze z głowy.
 

KKchris

New member
Panowie przede mną dobrze Ci mówią. Mimo, że twoi starsi są ogólnie surowi, nie powinno oznaczać, że nie przejmuje ich twoje zdrowie.
Musisz po prostu wybrać dobry moment, kiedy nie będą zbytnio zajęci, bądź zdenerwowani i po ludzku porozmawiać. Uwierz mi, coś o tym wiem, bo swego czasu też z rodzicami gadałem na podobne tematy. No inne coś, co mi przychodzi do głowy, to to, żebyś jak następnym razem będzie u lekarza bo coś, to powiedz o tym odrazu lekarzowi i potem samo pójdzie wszytko. Ale najrozsądniej po prost powiedzieć rodzicom.
Jakby Cię coś jeszcze zastanawiało, to pytaj co nie.
 

Krystiankendroj

Active member
13 lat to można chyba jeszcze jakaś masc dostać i próbować to rozciągnąć, musisz porozmawiać z rodzicami ,potraktuj to może jako wyzwanie , zobaczysz jaka ulgę poczujesz gdy już się przełamiesz
Im wcześniej powiesz i zaczniesz z tym dziale tym szybciej nabierzesz pewności siebie wogole
 

Podobne tematy

Do góry