• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Low&Loose - seks, odnowa napletka wewnętrznego, psychika

nope

Well-known member
Uwazam tak samo jak Pan powyżej. I tak samo napisałem wcześniej. Chlopie korzystaj z życia. Jedyne o co sie mozesz pozastanawiac to nad skrzywieniem. Reszta wszystko jest git.
 

Apjarvan

New member
No i znowu nie czytasz co napisalem. Powtorze jeszcze raz. MASŁO SHEA do nawilżania lub teraz mi wpadło do głowy kremy z marki cetaphila nawilzajace tez sa dobre.
Czytam, czytam, po prostu nie mam jak teraz kupić, bo jestem na wiosce i czekam na pieniądze. Więc chciałem skorzystać z tego co mam w łazience, ale nie ma nic dobrego.
 

Apjarvan

New member
Z tym skrzywieniem to się boje, bo prostowanie to jednak strata cm. Nie wiem ile jest stopni i na ile to wygląda na zdjęciu, ale to kolejna rzecz, której się boję. Boję się, że przyszła dziewczyna mnie z tego powodu wyśmieje.
 

nope

Well-known member
Na moje oko 45% stopni. Kwalifikuje sie na zabieg, ale to roznie bywa i moze nie przeszkadzać. A mozesz łatwo w wzwodzie penisa wyprostować?
 

Apjarvan

New member
Zależy w sumie od twardości wzwodu. Przy takim pełnym, najmocniejszym jest trudno. Nie wiem jakby to wyglądało z próbą włożenia penisa do pochwy, może przez chwilę bym trochę dał radę wyprostować. Lekarz też mówił, że duże i sprawdzał czy mam jakieś stwardnienia w penisie, ale nic nie było.

Jeżeli serio mam skrzywienie, które będzie utrudniało mi seks to jeszcze bardziej zacznę się martwić, ale teraz konkretnie w tym kontekście. Niby trochę skrzywienia w dół jest dobre, ale jeżeli moje jest na tyle duże to czy jest jakaś metoda prostowania, która nie skraca długości?
 
Patrz żebyś wyzdrowiał a nie że panna Cię wyśmieje.Jeszcze może tak być że nie jedna zalezie Tobie za pazury że pogonisz ją szybko.Jak nic nie boli,nie obciera nie piecze to ubierz się wyjdz się przejść na spacer nawet taki bez celu.
 

nope

Well-known member
Raczej kazdy zabieg skrzywienia cos tam wytraca na dlugosci ale to nie sa duze ilosci. Z reguly to koniec koncow ma sie krotszego z centa albo pol centa. Luzuj. Nie tu nie chodzi o to zebys wlozyl do pochwy tylko zebys partnerce bólu nie sprawiał. Dopoki nie wytestujesz to sie nie dowiesz. Zastanawiaja mnie czasem zachowania i myslenie innych. Mam skrzywienie i zamiast sie cieszyc ze je ogsrne to bede zastanawial sie ile strace cm. Co ci z dluzszego ale skrzywionego jeżeli bedzie tak ze wspolzycie bedzie niemozliwe ?
 

latek777

Active member
autorze tematu, jeśli swoją wartość będziesz budował na podstawie tego czy masz bądź nie masz kobiety to życzę powodzenia
ja dodam ci od siebie, że jestem brzydki nigdy nie miałem dziewczyny, za seks płacę i jakoś cieszę się z życia...
co do sprzętu to wygląda ok, jedyne w czym widzę problem to skrzywienie i tym się zainteresuj a nie szukasz dziury w całym
 

Apjarvan

New member
Mam jeszcze pytanie czy takie skrzywienie może powstać w wyniku stulejki i/lub krótkiego wędzidełka?

No i czy może był ktoś kto mógł normalnie uprawiać seks z takim lub podobnym skrzywieniem? Wiadomo, że najpierw sprawdzę to z osobą, która kocham (bo nie zależy mi pierwszym razie z losową osobą), a dopiero w razie 'W' pójdę na zabieg.


Sorrki mod za przekleństwa z wcześniej, będę uważał.
 
latek777 dobrze piszesz do pewnego punktu,potem to porażka z tym płaceniem za seks.Moje postanowienie noworoczne to ograniczyć słodycze.Teraz niech ktoś napisze że jest ładny i lubi ziemniaki z kefirem.
 

nope

Well-known member
Sam mam skrzywienie tez w dol ale u mnie jest troszeczke mniej stopni i bardziej po łuku. Nie mam problemów żadnych ze stosunkami. Dobra decyzja to co napisales teraz. Ze skrzywieniem to na prawde subiektywnie i trzeba probowac samemu.
 

toastt

Well-known member
Mam jeszcze pytanie czy takie skrzywienie może powstać w wyniku stulejki i/lub krótkiego wędzidełka?

No i czy może był ktoś kto mógł normalnie uprawiać seks z takim lub podobnym skrzywieniem? Wiadomo, że najpierw sprawdzę to z osobą, która kocham (bo nie zależy mi pierwszym razie z losową osobą), a dopiero w razie 'W' pójdę na zabieg.


Sorrki mod za przekleństwa z wcześniej, będę uważał.
Jestem prawie pewien, że znajdziesz na reddicie subforum o skrzywieniu penisa. Sprawdź to, może znajdziesz kogoś z podobnym skrzywieniem, kto uprawiał już seks i mógłby się wypowiedzieć jakie były jego wrażenia. Od razu mogę Ci napisać, że choćbyś jakimś cudem znalazł kogoś z idealnie takim samym skrzywieniem jak Twoje i rozmiarem sprzętu, to i tak jego doświadczenia będą zupełnie inne niż twoje.
 

Apjarvan

New member
Ale czy hipotetycznie krótkie wędzidełko mogło ciągnąć penisa w dół i tak zostało? Wyprostować jako tako mogę, ale nie wiem jak to będzie wyglądać przy pełnej, twardej erekcji, bo teraz nie mogę takiej osiągnąć przez antydepresanty.
 

Podobne tematy

Do góry