• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krotkie wedzidelko plus przedwczesny wytrysk.

mateo0333

New member
Witam. Czy ktoś miał przedwczesny wytrysk oraz krotkie wedzidelko?? Mam 30lat, od zawsze miałem krotkie wedzidelko oczywiście nie zdawałem sobie sprawy bo miałem tak od zawsze to byłem pewien że wszystkie jest ok. Oczywiście bol podczas stosunku oraz dodatkowo przedwczesny wytrysk. Próbowałem już wszystkiego, ćwiczenia, stosowałem priligy oczywiście z marnym skutkiem. W końcu wybrałem się do lekarza, który stwierdziłem że mam krotkie wedzidelko i to jest powodem pw. Powiedział że wszystko minie po zabiegu. Jestem 4 dni po zabiegu i tak się zastanawiam czy ktoś tak miał i faktycznie minęło.
 

Trolo

Well-known member
Krótkie wędzidełko owszem może powodować przedwczesny wytrysk, ale najgorszą rzeczą u Ciebie był dyskomfort podczas stosunku. A może masz bardzo wrażliwą żołądź i dlatego masz przedwczesny. Trudno powiedzieć. Miejmy nadzieję, że po zagojeniu się ran poprawi się Twoje życie seksualne. Całkiem możliwe, że będziesz musiał rozciągać dodatkowo bliznę po wędzidełku, żeby nie ciągnęła podczas pełnego wzwodu.
 

Podobne tematy

Do góry