• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krew z ujscia cewki po zabiegu

zitrone

New member
4 dzien po obrzezaniu całkowitym
Przy oddawaniu moczu, zwłaszcza rano zanim mocz mi wyleci to mijają około 2 sekundy strumiej jest wąski i rozbryzgujacy a na koniec pojawia się krew z ujścia cewki i robi się tam jakby ranka. Jakieś sugestie? Widziałem parę postów na forum o tym, ale nie ma konkretnych wyjaśnień, doktor twierdzi, że prawdopodobnie otarłem sobie cewke w co wątpię bo dalej nie ma to związku z tym zatrzymującym się moczem. Uczucie jakby cewka się zwezyla, a pod wpływem ciśnienia opoznionego moczu się rozkleja i podraznia.
 

Mateusz2231

New member
Co prawda nie miałem krwi w moczu, ale objaw zaciśniętej cewki owszem i opuchliznę przy ujściu cewki, że dopiero pod ciśnieniem mocz leciał "z opóźnieniem" i zamiast jednej strugi sikałem podzieloną na kilka małych. Lekarz stwierdził, że to częste po zabiegu zwężenie cewki i trzeba zrobić kalibrację co wiązało się z 30 minutowym trzymaniem cewnika w cewce. Nic przyjemnego, ale miałem tą kalibrację we wtorek i od tego czasu problem z dnia na dzień jest co raz mniejszy, dziś właściwie już jest całkiem normalnie.

Jeszcze mały edit. Od drugiego dnia było coś nie tak, ale właśnie w 3/4 dobie po zabiegu już było na tyle źle, że skontaktowałem się z lekarzem.
 

Podobne tematy

Do góry