• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kilka pytań o plastyke napletka - czy ktoś zna kogoś w Warszawie?

kilkapytan

New member
Dzień dobry, mam kilka pytań o plastyke napletka. Szukamy kogoś w Warszawie kto się podejmie zrobić to, a nie obrzezanie częściowe. Pytanie - czy są jakieś przeciwwskazania do tego? Czy lekarz kiedykolwiek Wam odmówił plastyki napletka? Zależy nam na zachowaniu jak najwięcej napletka. Nie było załupka ani nic takiego. Ktoś zna kogoś w Warszawie? Używałam wyszukiwarki ale mizernie, natrafiłam tylko na dr Torza który - przynajmniej z tego co zrozumiałam - ewidentnie robi tylko obrzezanie staplerem, bo do tego to służy.
 

flader

Active member
Szczerze mówiąc odradzałbym. To nie jest zabieg, który cieszy się dobrą sławą głównie ze względu na to, że rzadko kiedy wychodzi jak należy. Nawet tutaj na forum ostatnio ktoś wrzucał post ze zdjęciami po plastyce i niestety (bez zaskoczenia) czeka go obrzezanie całkowite, bo napletek dalej nie schodzi jak powinien i stulejka nie została wyeliminowana.

Jeśli masz problemy z ciasnym napletkiem i potrzebujesz zabiegu to tylko obrzezanie. Plastyka to strata pieniędzy, czasu i nerwów.
 

Krystiankendroj

Active member
Jeżeli to jest wasz syn to może warto by było na początek stosować maści na rozciąganie, a plastyka to u dzieci myślę że inaczej wychodzi niż jak już czlowiek dorosły, obrzezać w ostateczności
 

Podobne tematy

Do góry