• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jaki styl wybrać

biker

Member
Witam jaki styl wybrać żeby później nie żałować cały czas po operacji torbieli nasiennej lewego najądrza skóra na mosznie źle się układa i podczas chodzenia sciaga mi się napletek i to mnie denerwuje to stwierdziłem że może bez będzie ok
 

Trolo

Well-known member
No tego nie powie Ci nikt. Sam musisz się zastanowić i w spoczynku/wzwodzie zdecydować jaki styl będzie Ci odpowiadał. W "internecie" są dostępne style obrzezania, na forum też jest sporo zdjęć i można coś wybrać. Należy pamiętać, że po obrzezaniu zakładany efekt może nie zostać uzyskany, jak i mogą być różne powikłania. Jeżeli obecnie zsuwa Ci się napletek to pozostaw go zsuniętego i problem się rozwiąże.
 

bodek99

New member
No tego nie powie Ci nikt. Sam musisz się zastanowić i w spoczynku/wzwodzie zdecydować jaki styl będzie Ci odpowiadał. W "internecie" są dostępne style obrzezania, na forum też jest sporo zdjęć i można coś wybrać. Należy pamiętać, że po obrzezaniu zakładany efekt może nie zostać uzyskany, jak i mogą być różne powikłania. Jeżeli obecnie zsuwa Ci się napletek to pozostaw go zsuniętego i problem się rozwiąże.
Ja np. mam tak że jak zsunę napletek to rano nastepnego dnia mam lekką oponkę pod wędzidełkiem, potem rezygnuję z tego pomysłu. No chyba że próbować dłużej? Jestem zielony w temacie.
 
High & tight. Zostawia najwięcej wewnętrznego napletka oraz nie ma tego dziwnego efektu, gdzie do połowy żołądź jest zakryta pozostałą resztą napletka.

Ale... jeśli nie ma medycznego powodu do operacji, to spróbuj utrzymywać odciągnięty/zsunięty napletek. Jeśli masz korzystne warunki anatomiczne, to po kilku tygodniach napletek nie będzie wracał. I masz wtedy praktycznie efekt high & loose... bez ryzyka zabiegu chirurgicznego!
 

Podobne tematy

Do góry