• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Higiena po zabiegu obrzezania czesciowego

Blablabla99

New member
Czesc!
po tylu latach w koncu sie przelamalem i postanowilem poddac sie zabiegowi obrzezania. Wybralem czesciowy bo jednak chcialem zeby napletka troche zostalo. Zabieg ten mialem wczoraj o 19 (04.11.2020). Na ten moment wszystko jest spuchniete i ogolnie malo atrakcyjne, ale co sie dziwic, w koncu bylo robione powazne ciecie :). Mimo mojego zaskoczenia kompletnie nic nie boli, nawet ze wzwodami nocnymi jakos sobie poradzilem (polecam ustawiac sobie pare budzikow w nocy). Glownie chcialbym sie zapytac o to jak postepowac z higiena? Caly czas penisa mam w opatrunku i zamierzam miec jeszcze minimum tydzien.
Po kazdym sikaniu lekko przykladam papier toaletowy, zeby wsiakly resztki moczu i psikam octeniseptem. Doktor mowil, ze okolo 24h po zabiegu bede mogl juz sie w miare umyc, wiec raczej nawilze wacik kosmetyczny, dam tam troche szarego mydla i lekko bede przykladac do zoledzia. Jednak nie wiem co robic z wedzidelkiem? Podejrzewam, ze tam tez jest duzo krwi, jednak na ten moment boje sie sciagac napletek zeby sprawdzic. Co uwazacie?
 

Trolo

Well-known member
Moim zdaniem powinieneś zsunąć napletek i umyć, ewentualnie popsikać ocetniseptem jeżeli boisz się pieczenia.
 

mati12

Well-known member
Ściągnij delikatnie napletek weź szare mydło i salon pianą lekko obmyj potem lekko spłucz letnią wodą popsikać Octenisept m i załóż napletek z powrotem w opatrunku po zabiegu możesz być dwa 3 dni dłużej nie
 

Podobne tematy

Do góry