• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Golenie jajec 🪺

drj

New member
Cześć!
Jak w temacie! Czym? Na zero? Jakieś wyrafinowane fryzury? XD

Pytam, bo poszukuje jakiegoś rozwiązania… po goleniu maszynka jednorazowa czasami pojawiają mi się pryszcze. Przy goleniu maszynką elektryczną (jak do brody) nie da ogolić się moszny, bo szarpie strasznie skórę :/ Macie jakieś patenty? Albo jakąś maszynkę elektryczną która nie powoduje rozrywania wora 😬
 

Krystiankendroj

Active member
Może spróbuj jakiś kremów depilujących, dziewczyna kiedyś mi pokazała takie coś
Wysmarowała mi kulko na brzuchu , polezalem z tym tak z 10 minut , zmarła, włosów wogole nie było
Najśmieszniejsze było to że prawie miesiąc chodziłem z takim gołym plackiem xD
 

drj

New member
Te preparaty z amoniakiem? Trochę później śmierdzi i przy tej ilości owłosienia, którą ja mam, to ciężko jest się pozbyć wszystkiego na raz :/
 

Karol34

New member
Ja golę się maszynką jednorazową Wilkinsona. Da się na zero, bez podrażnień. Jak masz problem z ogoleniem jąder, to przed goleniem przemyj je zimną, a nawet lodowatą wodą, wtedy skóra będzie napięta i łatwiej będzie golić. Ja tak robię i jest w porządku. No i oczywiście po goleniu jakiś balsam, a nie woda po goleniu ;)
 
  • Like
Reactions: drj

drj

New member
Hehe, dzięki! Spróbuje zrobić tak jak radzisz ;)
Woda po goleniu! Hahah mam nadzieję, że nie napisz tego z autopsji 😬🫣
 
No właśnie panowie..jak to najlepiej robić, żeby mieć gładko... Bez podrażnień ? .
Próbował ktoś depilować woskiem ? Nic się nie rozedrze ? 😅
 
  • Haha
Reactions: drj

promatyk1

Member
Mozesz mieć bez podrażnień, ale nie możesz golić pod włos. Zawsze od góry do dołu :)
Nie będzie idealnie na 0 ogolone, ale przynajmniej bez podrażnień i wrastających włosów.
 

zane77

Active member
No właśnie panowie..jak to najlepiej robić, żeby mieć gładko... Bez podrażnień ? .
Próbował ktoś depilować woskiem ? Nic się nie rozedrze ? 😅
Nie rozedrze, tylko wąskie paski naklejaj. Ja potem palce mam uwalone tym woskiem to w palce pozostałe włoski łapię i wyrywam, skubię jak kurę na rosół :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Stulejka1994

Active member
Do golenia najlepsze co może być to maszynka na żyletki z otwartym grzebieniem

Tutaj można zobaczyć jak facet ścina brodę

Do jajek sugerowałbym coś łagodnego
 

AntyBot

New member
Ja używam depilatora dyskowego 😃 można się przyzwyczaić a robisz to rzadziej i z czasem coraz słabsze włosy rosną
 

czesc002

New member
Ja gole jaja i penisa wielorazówką Gillette z 3 ostrzami i oczywiście żel do golenia na wcześniej zmoczoną skórę. Robię to wszystko podczas brania prysznica, bo od razu spłukuję pianę i włosy. Takiej maszynki używam też do golenia pach i rowka. Ważne żeby była nowa, ostra, a nie np. zużyta tępa wcześniej używana do golenia twarzy, bo jest mniejsze ryzyko zacięć i krost. Po goleniu jeszcze używam peelingu cukrowego, żeby zapobiec krostom, ktoś mi doradził i faktycznie działa. Umycie tych miejsc po ogoleniu samą wodą z mydłem jest niewystarczające żeby pozbyć się bakterii i syfu i potem mogą pojawiać sie krosty z syfem, niczym wypryski na twarzy lub nawet gorsze pryszcze. Bo wiadomo te miejsca się pocą i bytują w nich bakterie na skórze a golenie ją podrażnia i powoduje mikrouszkodzenia przez które wnikają bakterie. Sam miałem kiedyś taki problem bo zrobił mi się pryszcz na skórze w kroczu i z którym poszedłem do lekarza ten mnie wyśmiał że po co się tam golę. Skoro lekarz mi nie chciał pomóc to poszukałem info w sieci. Taki peeling cukrowy z drogerii w tubce jest lepszy od mydła bo dokładniej myje skórę i ją dodatkowo ściąga. A i nie przeszkodzi przemycie osuszonej już skóry po goleniu i umyciu także choćby wodą utlenioną lub spirytusem żeby odkazić. Albo woda po goleniu ta do twarzy, co kto woli. Ale odkażanie lub dokładne umycie jest ważne żeby te krosty się nie pojawiały. Odkąd to robię mam spokój.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Golenie jąder + ćwiczenia Inne 7
A Golenie Męskie sprawy 2
D Sport - jaki czas + obcisła bielizna + golenie Stulejka 0
A Golenie miejsc intymnych. Męskie sprawy 9
K Golenie Przed zabiegiem obrzezania 9

Podobne tematy

Do góry