• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

fobia społeczna bardzo krzywy stulejka

blablablabla

New member
Mam 31L, paskudna twarz, fobia społeczna, lękliwość. W tamtym roku zacząłem chodzić po paniach za pieniądze, wcześniej nigdy nie miałem dziewczyny. Byłem u 3 ale tylko przy jednej mi stanął, 2 pozostałe były nie w moim guście (delikatnie mówiąc). Oczywiście akcja w zabezpieczeniu ale z powodu ogromnego skrzywienia w dół usługodawczynie chyba bardzo bolało bo stękała (nie z przyjemności). Mając bardzo zakrzywionego w dół, z całkowitą stulejką we wzwodzie i krótkim wędzidłem da sie bez prezerwatywy wkładać? Będzie to bolało mnie/partnerke? Miał/ma tu ktoś tak i może sie wypowiedzieć jak to jest? Oczywiście na ładną dziewczyne "za darmo" nie mam szans ale przez miesiąc/dwa (bo pewnie na tyle wystarczyłoby mi oszczędności) chciałbym pożyć i sprawić sobie utrzymankę z którą byłbym jak z dziewczyną normalną. Na żadne operacje/zabiegi nie pójde bo panicznie boje sie szpitali, ingerencji chirurgicznych, igieł, bólu etc.
 
a powiedz jak sie prezentuje Twoja sylwetka? Jaki masz wzrost, wage, czy masz nadwage czy jestes umiesniony?
Widzialem na silowni gości wrecz szpetnych ale z zajebista sylwetka i na kobiety nie narzekali.

A na zabieg na stulejke mozesz sie umowic w ramach NFZ - poczekasz pewnie nieco dluzej, pare miesiecy nawet ale bedzie za darmo - zabiegu na prawde nie masz sie co obawiac - lekarze wiedza co robią, nawet mozesz dostac znieczulenie ogólne i po prostu prześpisz zabieg - trzeba stawiac czolo problemom i je rozwiazywac, a nie się bać :)
 

blablablabla

New member
co do sylwetki/wzrostu nie mam zastrzeżeń, tj nie jest cudownie ale jest ok, 175/77kg. Gdybym miał minimum normalną twarz to z tą sylwetką miałbym laski. Na zabiegi/operacje nie pójdę chyba że będzie mnie coś bolało już tak nie do wytrzymania to wówczas bym sie zgodził. Raz w życiu miałem taki ból brzucha że dałbym sie już pokroić nawet byle zlikwidować ból ale minął po kilku godzinach na szczęście
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry