• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dyskomfort przy wytrysku

netk1

New member
Moim problemem jest dyskomfort przy wytrysku czuje takie kłucie w cewce i okolicach pęcherza tylko w czasie wytrysku
 

Trolo

Well-known member
Jeżeli to początki twoich przygód z masturbacją to może tak to wyglądać. Jeżeli jednak już to robisz dłużej, to jest to jednak niepokojące. Zastanów się czy to stało się tak z "dnia na dzień" czy masz tak od zawsze, ostatnio coś zmieniłeś w masturbacji? Czy podczas sikania również takie coś odczuwasz?
 

Krystiankendroj

Active member
Ja pamiętam z okresu gdy byłem młodszy też często się tak zdarzało
Jakiś dyskomfort , kucie w cewce
Mniej patrzyłem na swoje zdrowie
Często miałem naziebiony pecherz
Poprobuj siedzieć w wannie z gorąca woda tak przez kilka dni
Kup sobie też witaminę C taka 1000 mg +
Jeżeli to coś z cewka to nawet jak jej zjesz za dużo to będziesz ja wysikiwal co samo z siebie będzie wydalane przez właśnie cewkę
Nie wystrasz się tylko ze siki będą mocno żółte
Ogólnie radzę zainteresować się zdrowiem bardziej , witaminy kupić , więcej sportu itd
 

netk1

New member
Jeżeli to początki twoich przygód z masturbacją to może tak to wyglądać. Jeżeli jednak już to robisz dłużej, to jest to jednak niepokojące. Zastanów się czy to stało się tak z "dnia na dzień" czy masz tak od zawsze, ostatnio coś zmieniłeś w masturbacji? Czy podczas sikania również takie coś odczuwasz?
tylko podczas wytrysku i zaczelo sie tak ze siedzac zaczelo mnie cos kluc w cewce i od tamtego czasu czuje taki dyskomfort w cewce przy wytrysku ale przy oddawaniu moczu tego nie ma
 

Trolo

Well-known member
Tylko wiesz nie wiemy kiedy to jest "od tamtego czasu" oraz nie wiemy ile to trwa. Określ jakieś ramy czasowe. Jeżeli to trwa już dłużej to nie ma co bagatelizować tematu jesteś zbyt młody.
 

Podobne tematy

Do góry