• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dr. Drabina czy Dr. Michalski - kraków?

Pjxter

New member
Mam dylemat do kogo pójść na obrzezanie high&tight
"pracy" Drabiny na forum nie mogę znaleść, dużo zdjęć jest usuniętych, ale czytałem że gość wyrozumiały i spokojny, ale nie wiem jak wyglądają jego prace po zabiegu
Z kolei widzialem jedno zdjecie po zabiegu u Michalskiego, ale za to też przeczytałem, że po zabiegu ma wywalone na pacjentów i atmosfera niezbyt przyjemna?
 
Wypowiem się za siebie....gdybym musiał iść do jednego z nich bez zastanowienia poszedłbym do Drabiny.Byłem u nich dwóch na wizycie.Drabina poświęcił Mi prawie godzine w gabinecie tłumacząc bardzo cierpliwie i dokładnie a drugi z Panów poświęcił Mi 10 min dając do zrozumienia że tylko zabieg w moim przypadku wchodzi w rachube.Dr Drabina całkiem odmiennie widział mój problem.Ty decydujesz...
 

Pjxter

New member
@Marciano32 rozumiem, a jest możliwość zobaczenia u dr. Drabiny jak wygląda u niego to po zabiegu? już po rekonwalenscesji? czy nie ma zdjęć? bo tu na forum to ciężko coś znaleść
 
O to nie pytałem bo w moim przypadku powtarzał że zabieg Mi niepotrzebny.Może ma takie zdjęcia,trzeba pytać jego.Uważam że jeśli u niego nie byłeś to by omówił szczegółowo co i jak należy zrobić.
 

junneko

New member
Specjalnie odnalazłem moje stare konto aby napisać. Nie zastanawiaj się tylko leć do Drabiny.
2 lata temu miałem zabieg u innego lekarza i spieprzył robotę.

Jestem dzisiaj 7 dzień po zabiegu poprawkowym u dr. Drabiny. Jechałem do niego 600km i gdybym miał jechać drugi raz, pojechałbym i trzykrotną odległość.
To magik nie lekarz, tyle mogę powiedzieć. Piękne szycie, równo wycięte. Opuchlizna zeszła mi już w 3 dniu, żadnych oponek.
Dokładnie jak kolega wyżej napisał, doktorowi zależy aby pomóc, a nie naciągnąć na zabieg. Na drzwiach wielka informacja, że doktor traktuje każdego indywidualnie więc termin wizyty może się opóźnić i jest to szczera prawda. Nie spotkałem jeszcze lekarza z takim dobrym podejściem. Oby więcej takich ludzi w tych po***anych czasach.

Zdjęcie z teraz, brakuje kilkunastu godzin do pełnych 7 dni.
 
W moim przypadku odradzał plastykę i mówił dlaczego by się nie udała.Nie odniosłem najmniejszego wrażenia że chce Mnie naciągnąć na zabieg wręcz przeciwnie.
 

Pjxter

New member
@junneko Dzięki za odpowiedź! teraz już nie mam wątpliwości, i pójdę do dr. Drabiny
z tego co widze masz obrzezanie calościowe, hight & tight?
 
Ostatnia edycja:

junneko

New member
@junneko Dzięki za odpowiedź! teraz już nie mam wątpliwości, i pójdę do dr. Drabiny
z tego co widze masz obrzezanie calościowe, hight & tight?
Całkowite, powiedziałbym takie high & medium. Mam mega malucha w spoczynku i znacząco rośnie we wzwodzie. W spoczynku nachodzi mi do połowy żołędzia, a we wzwodzie jak nic nie dotykam to jest w miare napięta skóra, ale mogę podciągnąć do góry. Jeszcze mam szwy więc nie wiem ile na maxa podejdzie, ale żołędzia nie przykryje. Zdjęcie które wysłałem wyżej było w takim porannym półwzwodzie.
 

Pjxter

New member
Całkowite, powiedziałbym takie high & medium. Mam mega malucha w spoczynku i znacząco rośnie we wzwodzie. W spoczynku nachodzi mi do połowy żołędzia, a we wzwodzie jak nic nie dotykam to jest w miare napięta skóra, ale mogę podciągnąć do góry. Jeszcze mam szwy więc nie wiem ile na maxa podejdzie, ale żołędzia nie przykryje. Zdjęcie które wysłałem wyżej było w takim porannym półwzwodzie.
I jak to wygląda aktualnie po miesiącu?
 
Możesz sprawdzić na stronie izb lekarskich,każdego lekarza.Nie ma tam wypisanego roku urodzenia ale jest od kiedy posiada dany lekarz uprawnienia....
 

Podobne tematy

Do góry