• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to normalne?

14l

New member
Witam. Mam 16 lat i czy jest możliwość dostania orgazmu i wytrysku bez masturbacji, a tylko przez podniecenie się? Dzisiaj leżąc bez majtek w pokoju oglądałem podniecające zdjęcia, oczywiście penis był cały czas we wzwodzie i po około godzinie poczułem bardzo silne podniecenie i zaczął wylatywać ten przeźroczysty płyn a parę minut później miałem normalny orgazm i bardzo duży myślę jak na swój wiek wytrysk bo aż trysneło do góry na kilka cm, a zawsze mi tylko wylatywało i to dużo mniej. Czy to jest normalne i czy nie będę miał w przyszłości problemów z przedwczesnym wytryskiem ?
 

pitaq

Member
W tym wieku to hormony buzują i może ci się tak zdarzyć, coś podobnego jak polucje nocne, niczym się nie przejmuj
 

Trolo

Well-known member
No to na początku wydzielił Ci się preejakulat, a potem to już wiesz co było. Preejakulat daje większy poślizg, dlatego mogło dalej/wyżej wytrysnąć.
 
Całkowicie normalne, zwłaszcza w twoim wieku. Są dorośli ludzie, którzy potrafią dojść używając jedynie wyobraźni i nie mają przedwczesnego wytrysku.
 

Podobne tematy

Do góry