• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to normalne?

trololo_nope

New member
Witam wszystkich
Chciałbym zapytać się czy wszystko jest w porządku z moim penisem. W stanie spoczynku mogę bez problemu ściągnąć i nasunac napletek. We wzwodzie mogę bez problemu ściągnąć napletek mniej więcej do połowy zoledzia później pojawia się lekki opór i nie chciałem próbować ściągać go dalej bo bałem się żeby nie powstał załupek. Ostatnio się przełamałem i udało mi się ściągnąć nepletek do rowka z lekkim oporem. Nie odczuwalem uciskania ale przy próbie nasunięcia go z powrotem napletek nasunal się do połowy zoledzia a jego górna część została w rowku i musiałem tak jakby wziąć ten napletek co mi się nasunal na zoladz kciukiem i palcem wskazującym i musiałem go naciągnąć tak jakby maksymalnie do góry i dopiero wtedy ten napletek co mi został w rowku nasunal mi się z powrotem na zoladz. Czy z takim czymś mój penis jest w porządku? Czy jednak istnieje ryzyko zalupka i za którymś razem nie uda mi się palcami go naciągnąć z powrotem?
 

flader

Active member
Ciężko powiedzieć, jak coś podpuchnie się to się może zrobić załupek. Wygląda na to, że masz ciasny napletek, więc czas się wybrać do lekarza.
 

Trolo

Well-known member
Załupek robi się w spoczynku. We wzwodzie jak Ci opadnie to przecież nasuniesz bo jak sam mówisz w spoczynku jest dobrze więc nie ma opcji na załupek. Moim zdaniem jest ok bo w pochwie napletek
 

Trolo

Well-known member
Powinien zostać poza żołędzią. Jeżeli bedzie za luźno to bedzie wracal i bedziesz uprawiał seks z napletkiem a nie pochwą. Tak samo luźny napletek będzie zsuwał prezerwatywę.
 

flader

Active member
Niekoniecznie, załupek nie zawsze robi się w spoczynku. Może on wystapić również podczas erekcji. Jeżeli napletek jest za ciasny i na siłę zajdzie w rowek zażołędny, to jest to bardzo stresujące, bo jest bardzo trudno go ściągnąć z powrotem. Mogę powiedzieć, że wiem z doświadczenia. Żołądź wygląda dla laika jakby był do amputacji.
 

Podobne tematy

Do góry