• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy plastyka wędzidełka pozbywa się „pierścienia wokół żołędzi”?

meltaniel558

New member
Chcę, żeby mój napletek był naturalnie zepchnięty poza żołądź, żeby nie wyglądał jak „pierścień wokół żołędzia”. Jeśli plastyka wędzidełka tego nie zmieni, idę na obrzezanie.
Czy frenuloplastyka aka operacja wędzidełka sprawiłaby, że napletek sam zsuwałby się znacząco poniżej żołędzi w stanie erekcji?
Pytanie czysto ze względów estetycznych, nie mam wielkich problemów, ale mimo wszystko bardzo chcę się poddać albo obrzezaniu albo frenuloplastyce, gdyż denerwuje mnie powstawanie pierścienia wokół żołędzia (którego da się zsunąć na dół lekko), czułbym się sam z sobą lepiej wtedy.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Teoretycznie tak. Z tym ze nie zawsze winne jest wędzidełko. Jezeli np masz ciasny pierścień na napletku to podcięcie wędzidełka nic nie da bo dalej sie skora nie bedzie chciala rozciągać po trzonie penisa. Tez nie liczył bym na to, ze po zabiegu sama bedzie sie zsuwać. Jak myslisz ze po podcięciu we wzwodzie penis wyskoczy sam z napletka do samego konca to sie mocno zdziwisz. Przy naciąganiu pojdzie w dol ale jak puscisz to wroci do rowka.
 

meltaniel558

New member
Teoretycznie tak. Z tym ze nie zawsze winne jest wędzidełko. Jezeli np masz ciasny pierścień na napletku to podcięcie wędzidełka nic nie da bo dalej sie skora nie bedzie chciala rozciągać po trzonie penisa. Tez nie liczył bym na to, ze po zabiegu sama bedzie sie zsuwać. Jak myslisz ze po podcięciu we wzwodzie penis wyskoczy sam z napletka do samego konca to sie mocno zdziwisz. Przy naciąganiu pojdzie w dol ale jak puscisz to wroci do rowka.
Zatem pozostaje (chyba) tylko obrzezanie. Najbardziej mi zależy na tym, aby właśnie we wzwodzie samo się w dół ściągało, denerwuje mnie ten nadmiar napletka, który mimo wszystko nie powoduje problemów, ale jest dla mnie estetycznie problematyczny.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Po 1 nie cytuj jak odpowiadasz bezpośrednio pod. Przy rozmowie z kims tez pierw powtarzasz co powiedzial i dopiero odpowiadasz?
Po 2 ciac sie jak sie nie ma problemu ze stuleja to dla mnie srednie rozwiazanie. Jak pojdzie nie tak i bedzie wygladalo brzydko to bedziesz sobie w brode pluł. No ale zrobisz jak uwazasz w koncu to twoj sprzęt.
 

meltaniel558

New member
Co ty taki agresywny jesteś xd, po prostu użyłem opcji odpowiedź, która by cię wspomniała, jezu to tylko internet.
Po 2 no niby nie mam problemu poza niewielkim bólem i dyskomfortem, ale w moich oczach nie wygląda to estetycznie
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie jestem agresywny. Napisalem jedynie bys nie cytowal. Chcesz zaznaczyc do kogo kierujesz swoj post wystarczy dac @ i nazwe użytkownika. A ten zostanie powiadomiony ze sie o nim gdzies wspomnialo. Jak ci przeszkadza to umow sie na wizyte. Lekarz zobaczy i przedyskutujecie czy i co ewentualnie korygowac
 

Podobne tematy

Do góry