• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam zbyt krótkie wędzidełko?

9UK34

New member
Czy mam krótkie wędzidełko ?? chce zacząć współżyć z dziewczyną .. wydaję mi się że jest za krótkie chociaż w ogóle w masturbacji nie przeszkadza.. po prostu tworzy się taki fałd skóry jak na zdjęciu i nie wiem czy tak powinno być ..

... - Imgur

z góry sorry za jakość zdjęć ..
 

Trolo

Well-known member
Czy mam krótkie wędzidełko ?? chce zacząć współżyć z dziewczyną .. wydaję mi się że jest za krótkie chociaż w ogóle w masturbacji nie przeszkadza.. po prostu tworzy się taki fałd skóry jak na zdjęciu i nie wiem czy tak powinno być ..

... - Imgur

z góry sorry za jakość zdjęć ..

Czy któreś zdjęcie jest tak zrobione, że zsuwasz napletek na max w dół (jeżeli nie to dołącz)? Jakie odczucia temu towarzyszą?
 

Makintosz

Member
Witam. Jestem 3 lata po zabiegu stulejki, jednak mam wrażenie że ciągle jest problem z wędzidełkiem. W spoczynku bez problemu ściągam napletek, w zwodzie właściwie też, ale nie zawsze. Czasem jest bardziej elastyczny, czasem mniej. A kiedy właśnie "czasem mniej" to czuje delikatny ucisk. Prezerwatywy zakładam troszkę większe bo w rozmiarze odpowiednim dla mnie często czuję uciskanie.
Proszę o pomoc w tej sprawi. Udać się znowu do lekarza, czy może taka uroda mojego przyjaciela?
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer

Stosowałeś maść na blizny? Brak korzystania z nich często powoduje uczucie "ucisku". tak czy siak powinieneś skonsultować sprawę ze swoim lekarzem.


Jeśli odczuwasz dyskomfort - odpowiedź brzmi "tak", w przeciwnym wypadku powinieneś jak najszybciej zapomnieć o tym "problemie".
 

sergiooo

New member
Witam wszystkich serdecznie :)

Chciałbym się dowiedzieć czy mam zbyt krótkie wędzidełko i przy okazji chętnie poznam Waszą opinię o tym, czy tworzący się pierścień za żołędziem to jakieś duże `odchylenie`.
Czy jeśli mam zbyt krótkie wędzidełko, to czy po zabiegu ten pierścień zniknie?
Gdzie się udać? Kompletnie nie mam pojęcia co robić, jeśli jest potrzebny zabieg.
Mam 18 lat, jestem wdzięczny za każdą odpowiedź.
Jutro muszę iść do lekarza rodzinnego zrobić bilans, do szkoły. Więc to może być dobra okazja do poproszenie o jakieś ewentualne skierowanie do urologa czy coś.

Dołączam zdjęcia:

wędzidełko - Imgur

PS. Na ostatnim zdjęciu, podczas wzwodu opuściłem napletek na żołądź (na luzie, celowo), pomyślałem, że to może się przydać, choć niekoniecznie :)

Pozdrawiam.
 

rekin

New member
sergioo, nie wygląda to źle, choć luzu nie ma. Rozćwicz (masturbacja, rozciąganie) penisa z oliwką, po 2 ms powinno być lepiej.
 

FLIGHTSUNE

New member
Niedogodności brak(czasem lekki dyskomfort) .. jedynie strach że może się naderwać
kwalifikowało by się to pod obrzezanie ? .. jeżeli coś z nim mam robić to wolałbym już zrobić to do porządku..
 

FLIGHTSUNE

New member
Nie jest wskazane .. a co jeżeli bym zaproponował lekarzowi taką opcje ?
..wydaje mi się to bardziej higieniczne i estetyczne

@EDIT:poza tym napletek wydaje mi się zbyt .. "rozciągnięty"..mając 10lat miałem chyba stulejkę :p ale to rozruszałem .. nie będzie nawrotów ?
 

Esham949

New member
@FLIGHTSUNE

Wszystko zależy od lekarza. Jeśli zdecydujesz się na zabieg w ramach funduszu NFZ i lekarz stwierdzi tylko krótkie wędzidełko, to raczej zostanie wykonany zabieg wydłużenia wędzidełka, nie będziesz miał wpływu na rodzaj zabiegu. Jeśli pójdziesz prywatnie i zażyczysz sobie obrzezanie z wycięciem wędzidełka to wtedy lekarz będzie musiał wykonać taki zabieg.

Istnieje coś takiego jak stulejka nabyta, więc i nawrót jest możliwy, ale raczej mało prawdopodobny, jeśli penis jest używany :D
 

huawei

New member
Dla tych co planują coś robić ze swoim wędzidełkiem lub maja jakiekolwiek wątpliwosci! Czytając forum stwierdziłem ze muszę się podzielić moimi doświadczeniami na ten temat(mam nadzieje ze to odpowiednie miejsce) :)
Sam miałem za krótkie wędzidełko i zdecydowałem się na zabieg laserowego wydłużenia. Koszt - 350zł , Czas trwania - 5-10 min, praktycznie zero krwi(trochę sie pojawiło gdy zszedł 'strup' z miejsca w ktorym działał laser), zero szwów, zero bólu, pełna sprawność po 3-4 tygodniach. Jednym słowem baaardzo polecam zabieg laserem! Mam nadzieje może komuś sie przyda to co napisalem :p Jesli są jakieś pytania priv :)
 

Nobi

New member
Witam,
chciałbym zasięgnąć opinii, czy mam za krótkie wędzidełko. W zasadzie nic mnie nie boli, nawet podczas maksymalnego ściągnięcia napletka, jednak wtedy wędzidełko jest dość napięte. LINK: qwerty - Album on Imgur
 

Albatroz

New member
Witam serdecznie,
mam 23 lata, w wieku ok. 19 lat miałem naderwane wędzidełko, jednak gdzieś po 2 tygodniach wszystko wróciło do normy, dyskomfortu podczas seksu nie odczuwałem. Miesiąc temu sytuacja się powtórzyła, krwi oczywiście dużo, jednak z uprzednich doznań myślałem że wszystko wróci do normy. Myliłem się- prawdopodobnie wędzidełko po kolejnym naderwaniu znacznie się skróciło, czuć "górkę" na żołędzi. Seks w prezerwatywie- ok, bez- możliwy, po delikatnym wejściu. W piątek mam zamiar udać się do urologa, chciałbym znać Waszą opinię, czy czas zrobi swoje i spowoduje "rozciągnięcie" sie wędzidełka, czy bez operacji się nie obejdzie.

me - Album on Imgur

Dziękuję i pozdrawiam !
 

Klaus1

New member
Jest za krotkie ale tragedii chyba nie ma. A co do tego ze z czasem bedzie sie wydluzalo, to niestety dziala w druga strone. Przy nastepnym naderwaniu zablizni sie jeszcze bardziej. Ja bym nic nie robil gdybym nie odczuwal dyskomfortu.
 

Makintosz

Member
Jak poprzednik - wygląda nienajgorzej, ale fakt faktem kolejne 'zabawy' mogą powodować jego następne naderwania i bliznowacenia, przez co defekt będzie się pogłębiał.
 

Podobne tematy

Do góry