• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

Mortal123

New member
witam , mam 15 lat nie jestem pewien czy mam stulejke ...

Sciagam skore z malym problem, lekkko boli ale tylko pierwszy raz , gdy naciagam 2 juz jest wszystko ok ... Czy mam jakis problem ?
 

Mortal123

New member
wlasnie nie mam jak wrzucic zdjecia :( Ale przeciez jak tylko pierwsze naciagniecie skorki boli to nic nie przeszkadza w stosunku ? i to nie musi byc stulejka ...
 

Jamaica13

New member
Witam,
mam 15 lat i mysle ze znowu mam stulejke (mialem zabieg w wieku 3 lat, bylo to tak dramatyczne ze to pamietam, przez miesiac gdy tylko ktos mnie dotykal od razu wpadalem w panike). Teraz wydaje mi sie ze wrocila, ale dlaczego? Sciagalem w miare regularnie, wiec co sie stalo? czy koniecznie trzeba isc na zabieg? Sciagam skore w cieplej wodzie cala, ale podczas wzwodu mam z tym problemy (lekko piecze). Zdjecia dosc niewyrazne :/ ale jezeli nie mozna w nich nic dostrzec sproboje zrobic lepszej jakosci.

ZDJ: http://img404.imageshack.us/gal.php?g=dsc00081tm.jpg
 

żydek ;)

New member
nigdy nie mogłeś sciągnąc?
próbowałeś w wannie w ciepłej wodzie?
może masz zrośnięty napletek z żołedziem?

najlepiej udaj się do pobliskiego urologa niech zobaczy i stwierdzi co z tym fantem dalej robić

pozdrawiam
 

DareQ

New member
Tak wyglada na to ze napletek jest zrosniety , lecz wczoraj poprobowalem go troche ponaciagac i udalo sie oderwac z 5mm zrosnietego napletka. Oczywiscie na tym miejscu pojawila sie ranka, ale co wyczytalem to po 2 dniach zejdzie. Jeszcze sprobuje i moze caly napletek sie odklei.
 

AudiLover

New member
Witam.
Mam problem, nie wiem czy podołam zawojować moim orężem podczas kontaktu z partnerką, niedojrze jest turbo mały :evil: (13,5cm) To jeszcze jest problem z... no właśnie w czym jest problem, poniżej link do fotek
http://www.otofotki.pl/img14/xb5213_P7050353.JPG.html
http://www.otofotki.pl/img14/bp5983_P7050354.JPG.html
Ciężko obciągnąć poniżej żołędzia, jak próbuje to wędzidełko zaczyna ciągnąć... Jest możliwe normalne współżycie z kobieta przy takich rozmiarach ? bo nie ukrywam mam dosyć duże kompleksy z tego powodu :/ I strach przed pierwszym razem...
Pozdro
 

kruca

New member
A czemu ma nie być możliwe normalne współżycie? ja mam też 13,5 i jest git majonezik powiadam ci. Nie kompleksuj się powiadam ci :D
 

michalmichal

New member
mam mniej wiecej taki sam problem jak kolega co wyżej zdjęcia zapodał...
mam 20 lat i wczesniej nie zdawałem sobie sprawy z powagi sytuacji.. o0
olewałem to raczej, czy potrzebny jest zabieg?
 

RaVe

New member
Witam!

Mam 15lat, bo przeczytaniu dużej ilości postów na tym forum, dowiedziałem się że mogę mieć stulejkę lub za krótkie wędzidełko. Mój problem polega na tym, że gdy penis jest w spoczynki, to ściągne napletek i odsłonie cały ten żołądź. Lecz gdy mi stoi, to skórki nie ściągnę;/ DO połowy tylko i dalej nie idzie, nie chce mocniej ciągnąć bo się boję że może się coś stać. Jutro postaram się wam wrzucić fotki.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry