• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

shogo

New member
No tak, lepiej mówić żeby poćwiczyli, nie muszą iść do lekarza, a później żal że za późno się zdecydowali na zabieg.

Ćwiczyłem kilka lat, nic nie pomogło poza możliwością umycia się w stanie spoczynku i ciepłą wodą. Dajesz chłopie nadzieje, że zabieg nie potrzebny a wędzidełka nie rozciągniesz. Trochu mnie denerwuje, że zwodzisz innych aby nie musieli iść do lekarza. No chyba, że to ty jesteś urologiem?
 

Delfin

New member
Sęk w tym że po takich 2 zdjęciach jakie wrzucił przykłądowo foxsquare88
ciężko powiedzieć coś konkretnego.
Niewiadomo ile to wędzidełko się rozciąga. Nie wiadomo jak się zachowuje we wzwodzie zarówno wędzidełko jak i napletek, nie wiadomo ile skóry napletka, czyli ile się jej roluje w rowku zażołędnym.
To wszystko ma znaczenie abyśmy my - doświadczeni przez życie ale nie urolodzy - mogli pomóc innym.

Dlatego dobrze jest prosić ludzi o wrzucanie pełnego zestawu zdjęć ukazujących wszystko czyli:
We wzwodzie: z góry, z boku i z dołu (od strony wędzidełka).
W spoczynku: z góry, z boku i z dołu (od strony wędzidełka).
W wersji z naciągniętą skórą ręką i bez naciągania.

Czy ktoś zaprzeczy, że to jest konieczne aby w pełni zobrazować narząd i pomóc drugiemu człowiekowi?
Ten pakiet zdjęć to namiastka tego co uzyskuje urolog podczas badania, z tym że u niego ciężko aby miał podgląd jak wacek wygląda we wzwodzie.
 

Delfin

New member
foxsquare88
ja myślę, że jeżeli Ciebie nic nie boli we wzwodzie, nie ma ucisku, wędzidełko nie ciągnie w dół żołędzia, i w niczym Ci nie przeszkadza to przewężenie które masz to zostaw to tak jak jest - po prostu.

Napisałeś na forum bo ale chciałeś się upewnić ze wszystko OK, albo myślisz żeby coś tu poprawić.
Jeżeli z którymś z powyższych stwierdzeń w 1 zdaniu się nie zgadzasz to powinieneś iść do urologa właśnie :)
 

pawelek1

New member
http://i.imgur.com/DK5vjJr.jpg
http://i.imgur.com/PFKWcWG.jpg
http://i.imgur.com/WELM8my.jpg
http://i.imgur.com/nt9yP3b.jpg

Przepraszam, że bez podpisów i tylko w spoczynku. Postaram się te drugie dostarczyć niedługo. Proszę, powiedzcie mi czy mam stulejkę czy za krótkie wędzidełko no nie wiem nie znam się. Mam 14 lat. Mimo, że mam tak mało lat to mam wiele problemów (np. poważne choroby kolan). Jak widać na ostatnim zdjęciu skórkę mogę jeszcze niżej brać, ale zwija mi się w taki rulonik. Nie boli mnie przy "naciąganiu" siusiaka. Czy da radę wyleczyć to bez operacji? Ja już jestem ostatnio psychicznie załamany, mam słabe nerwy, martwię się wszystkim 24 h na dobę... Nie dałbym rady przeżyć operacji. Reaguję na to wcześnie, gdyż nie w wieku 18-20 lat, a teraz. Czy znacie jakieś domowe sposoby na to? Czytałem, iż komuś lekarz kazał naciągać penisa w gorącej wodzie przez jakiś czas i zaczął on wreszcie schodzić i wyleczono stulejkę. Osoba ta nie ma problemów do dziś z penisem. Może jakieś maści? Piszcie co ze mną jest.... :((((((
 

szybko11

New member
Hej! Mam 22 lata i nigdy sam nie zsuwałem sobie napletka. Po prostu nie wiedziałem, że tak nalezy robić. Dzisiaj trochę poczytałem i spróbowałem pierwszy raz. Nie udało mi się tego jednak zrobić. Z tego co wyczytałem nie nalezy napletka zsuwać na siłę więc jak narazie odpuściłem. Tym bardziej że pojawiła się krew, a i trochę boli mnie penis. W czasie wzwodu napletek również mi się nie zsuwa, skóra robi się czerwona, bardzo naprężona i bardzo powiększają się zyły. Obawiam się wiec że mam stulejkę i to całkowitą. Oczywiście jak narazie nie odpuszczę i bedę ćwiczył w czasie kąpieli. Może po prostu napletek musi się trochę sam rozciągnąć. Doradźcie co mam robić!!!
 

shogo

New member
No może to byś stulejka. Nie wierzyłbym w żadne rozciągania, bo będziesz mógł jedynie się umyć a podczas wzwodu nic się nie zmieni
 

patryk9312

New member
Ćwiczyć w ciepłej wodzie a jak nie bedzie poprawy to na zabieg. A skoro masz 22 lata to szybko z tym sie uporaj bo pewnie masz pod napletkiem duzo mastki i to jest niebezpieczne dla zdrowia. A przy okazji jak Ci krew leciała to sam tego nie rozćwiczysz.
 

verq

New member
moze kto obejrzec moje zdjecia i podac jeszcze jedna opinie. Jest to za krotkie wedzidelko? Jesli tak to czy da sie to "uleczyc" domowymi sposobami
 

szybko11

New member
Udało mi się zsunąć podczas kąmpieli. Poćwiczyłem i teraz zsuwa się swobodnie. Na początku dziwne uczucie, a później normalnie. Cóż problem z głowy :)
 

Delfin

New member
verq, myślę że u Ciebie raczej OK, stulejki nie masz.
Wędzidełko... pytanie jest takie czy boli to wędzidełko we wzwodzie jak naciągasz / podczas stosunku?
Wędzidełko ciągnie żołądź w dół?

Przedostatnie zdjęcie które dałeś nie daje podstaw do wysnucia wniosku, że cokolwiek jest nietak ze sprzętem, wygląda całkiem poprawnie, wielu ludzi chciałoby taki mieć ;)
 

verq

New member
wedzidelko ciagnie w dol zoladz, bolu zadnego na wzwodzie nie odczuwam
potrzebna jest wizyta u lekarza, z takim wedzidelkiem?
 

w000jtek

New member
Witam, mam 21 lat, jestem prawiczkiem, ale zbliża się mój pierwszy raz. Po max naciągnięciu napletka przy maksymalnym wzwodzie wędzidełko ciągnie w dół żołądź sprawiając przy tym ból (przy masturbacji ból nie występuje, zapewne dlatego, że nie ciągnę napletka do końca w dół (?)). Nie wiem do jakiego stopnia będzie rozciągał się napletek podczas stosunku, bo jeśli będzie rozciągać się na maksa w dół to boje że się te całe wędzidełko urwie przy pierwszym lepszym gwałtowniejszym posunięciu :lol: Więc tak jak w temacie chciałem zapytać czy mam stulejkę? Dodatkowo chciałbym zapytać ile kosztuje taki zabieg plastyczny przedłużenia wędzidełka i czy po zabiegu można od razu udać się do domu? Ze zdjęć powyżej wnioskuje, że mam po prostu za krótkie wędzidełko, ale wolałbym spytać Was.

w spoczynku:
http://www.picshot.pl/public/view/full/353857

wzwód od strony wędzidełka:
http://www.picshot.pl/public/view/full/353858

wzwód druga strona:
http://www.picshot.pl/public/view/full/353859

Przepraszam za słabą jakość zdjęć, ale niestety na daną chwilę lepszego aparatu nie mam. Z tego co widzę wygląda to u mnie podobnie jak u ttss. Także czekam na jakieś sensowne odpowiedzi i z góry za nie dziękuję. :roll:
 

shogo

New member
Masz za krótkie wędzidełko i może delikatne zwężenie napletka, ale bardziej wydaje mi się wędzidełko.

Jeżeli ciągnie w dół to znaczy, że podczas seksu może nastąpić zerwanie wędzidełka no i nie musze mówić o bólu.
 

ttss

New member
A mi coś dolega ??

Dodam, że jestem prawiczkiem (mam 18 lat) i aby sprawdzić sprawność mojego penisa kupiłem ciasną sztuczną pochwę i po nasmarowaniu oliwką nie było żadnych problemów.
Czy muszę iść na stół czy dopiero jak podczas stosunku będę czuł dyskomfort to iść ?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry