• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Napletek musi wrócić na swoje miejsce. Albo sam nalozysz albo czym predzej do lekarza. To co u ciebie się stalo to załupek. Tak jak wyżej, jezeli tak pozostawisz to dojdzie do martwicy tkanek w żołędzi.
 

newplayer

New member
Witam, ja z zapytaniem czy moja stulejka bo kiedyś miałem strasznie wielką stulejkę ale z czasem ją rozciągnąłem przez ćwiczenie wtedy nie mogłem nawet skórki ściągnąć za żołędzia a teraz wygląda tak i pytanie czy iść z tym do lekarza? Podczas wzwodu przy naciąganiu napletka jeśli próbuje jak najdalej to czuć lekkie ściskanie tzn może ściąganie wędzidełka bardziej bym powiedział.

Zdjęcia :

4 pkt. Regulaminu - Zdjęcia umieszczaj hotlinkując z imgur.com.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pbsot

New member
Witam :) Opisze wszystko dokladnie od poczatku . A wiec jakiś czas po 2 rocznej przerwie od seksu doszło do stosunku z moja nowa partnerka i po około 2 minutach doszło do rozerwania skóry na napletku . Na drugi dzień bezzwłocznie udałem sie do lekarza który stwierdził ze nie ma potrzeby na ta chwile obrzezania tylko usuniecie wedzidelka bo jest duzo za krotkie i niby stwierdzil ze powinno ale nie musi być dobrze :) Zabieg miałęm robiony w UK z (NHS) w znieczuleniu miejscowy zabieg trwal max z 15 minut zero komplikacji po zabiegu po kilku dniach wgl zapomniałem o tym ze miałem jakis zabieg. Lekarz kazał odczekac 2 tygodnie przed seksem zrobiłem tak jak mowił odczekałem 3 tygodnie rana była idealnie zagojona.Ogolnie po zabiegu byl duzy progress bo wczesniej byl duzy problem ze zdjeciem napletka bardzo mocno mi zaciskalo i ciagnelo w do po zabiegu za to skora schodzila dokonca ale robil mi sie taki pierscien pod rzołedziem ktory bylo po prostu czuc cisnal tak jak by delikatnie. No ale przejdzmy do szczegółow na poczatku jak wkładałem puczulem ból i postanowałem odpuscić po czym po chwili spróbowałem ponowanie i bylo wszystko ok z 10min stosunku bez zadnego problemu ani bólu a wrecz przeciwnie :) Po czym po chwili znów wkładałem poczułem straszny ból wyjmuje nic mnie nie zdziwi doszło do rozerwania skory ponownie w miejscu gdzie były szwy .Ponownie udałem sie do lekarza stwierdzil ze zostaje mi tylko obrzezanie . Czy uważacie ze lekarz podjął słuszna decyzje ?
Imgur: The most awesome images on the Internet
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ono jest usuniete?? Mi wyglada jakby dalej tam bylo i bylo krótkie jak jasna cholera. Widać ze twoj napletek zamiast swobodnie zejs nizej jest trzymany przez wedzidelko lub to co lekarz tam nawymyslal. Jak to sa foty po zabiegu to gdzie szwy po usunieciu wedzidelka??
http://i.imgur.com/oZuHyyf.jpg czerwonym zaznaczylem wedzidelko, czarnym punkt ktory powoduje ze jest ciasno krotko i w ogole chujowo.
 
Ostatnia edycja:

pbsot

New member
Sorry pomyliłem pojęcia miałem robiona plastykę wedzidelka . Pierwsze 12 i 13 zdjęcieto jeszcze przed zabiegiem nie widać tam wedzidelka ale może cos dadzą . Przed zabiegiem mialem wielki problem ze zdejmowaniem zdejmowalem ale z ogromnym bólem teraz schodzi bez żadnego problemu tylko dalej robi sie ten pierscien ktory czuć i jak by troche uciska a jak próbuje sciągnąć dalej to strasznie boli . Zamieściłem troche wiecej zdjeć na których widać jak ściągam mocniej to ten pierścień ginie ale strasznie boli . I rownież zdjecie na którym zaznaczyłem miejsce w którym było przycinane wędzidełko .

Gdjjdfj - Album on Imgur
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zaznacz o który pierscien ci chodzi. Twoje wedzidelko jest do usuniecia. Ono jest tak krotkie ze bedziesz je nadrywac caly czas. Czasami jest tak ze napletek oprocz wedzidelka polaczony jest z zoledzem zylkami w miejscu gdzie zaznaczyles. To zostalo przeciete u ciebie. Wedzidelko jest ponizej. Tam gdzie zaznaczylem ja i jest biale przy naciagnieciu. U ciebie jest tak krótkie że napletek nic dalej nie ma jak zejsc.
 

pbsot

New member
Dokładnie tak jak piszesz napletek był połączony z zoledziem w miejscu gdzie zaznaczyłem i teraz jest o wiele lepiej ale jednak nie jest tak jak być powinno . No i zaznaczyłem ten pierścień jak zdejmę napletek to mnie ciśnie troche ten pierścień . Lekarz podjął decyzje ze najlepszym rozwiązaniem bedzie obrzezanie wiec mam nadzieje ze on wie co mowi ? I chyba przy okazji usunie mi to wędzidełko ...

http://imgur.com/8PFCcK1
http://imgur.com/LK36Qgh
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ten pierscien wcale nie wyglada na ciasny. Wg mnie przez wyjebiscie krotkie wędzidełko masz problem na calym obwodzie. Dlatego czujesz ucisk bo wedzodelko trzyma skórę. Równie dobrze wystarczy samo usuniecie wedzidelka bez usuwania napletka. Po tych zdjęciach nie widac ze napletek jest ewidentnie za ciasny. Moze sie okazac ze po wedzidelku i napletek bedzie do usuniecia. Twoja decyzja. Albo usuwasz raz wszystko albo ryzykujesz i tylko wędzidełko.
 

pbsot

New member
Dieselpower dzieki wielkie za pomoc :) powiem ci ze ciezko mi stwierdzic to ale moze i masz racje ale tez nie jestem pewien bo ogolnie jest tak ze jak np wejde pod prysznic to pod goracą woda ten napletek schodzi nizej nawet jak pociagne i nie robi pierscienia ale jak puszcze to tez automatycznie wraca na swoje miejsce. A za to z rana czesto tylko delikatnie zaczynam scigac i od razu czuc ból wydaje mi sie ze ten napletek tez jest delikatnie przy ciasny bo wczesniej za 1 razem zerwałem sobie skore na napletku nizej a nie tam gdzie wedzidelko . Mam nadzieje ze ten lekarz wie co robi i nie ma zamiaru ciac mi tego bez powodu . Ja juz zdecydowałem sie na obrzezanie i zdania nie bede zmieniał bo mam dziewczyne w tej chwili no i wiesz sam jak to jest ona jest wyrozumiała i poczeka ale wole zrobic to raz porzadnie i miec spokój do końca życia .
 

pbsot

New member
Z góry przepraszam z post pod postem ale nie mogłem zedytowac posta nie wiem czemu a teraz do rzeczy :
Wczoraj lezac sobie z moja dziewczyna cos mnie podkusilo sprobowac delikatnie jeszcze raz i co mnie zdziwilo na poczatku musialem troche delikatnie wkladac i bardziej napletek podciagnac w dol a po chwili jak juz sie rozkreciło to wszystko było dobrze(wydaje mi ze ze to tez chodzilo o pochwe mojej partnerki bo jak by nie było to ona tez miała rok przerwy od tych zabaw i potrzebowała chwile zanim sie rozchodziła ) nic nie bolało a wrecz przeciwnie duzo przyjemnosci i pozniej juz jak wkladalem to wchodzil bez problemu elegancko i wgl nic nie przeszkadzalo co mnie w zdziwiło w koncu znow poczułem jak smakuje stosunek sam do konca w to nie wierze to chyba jakis cud :) Ogolnie mam wrazenie ze ostatnim razem jak próbowałem to jednak 3 tygodnie gojenia rana to było za mało i widocznie dobrze sie nie zagoiło tak jak powinno mozliwe ze z wierzchu wyglądało zagojone a w srodku chyba do konca nie było zagojone z tad tez doszło do rozerwania skory w miejscu ktorym były szwy . Ale dalej wydaje mi sie ze moze bym jednak usunal te wedzidelko ktore jest ewidetnie za krotkie? i mam wrazenie ze przy ostrzejszych zabawach np na jezdzca moze dojsc do zerwania nie jestem pewien ale przezywalem to juz 2 razy i nie chciał bym juz tego przezywac lepiej temu zapobiegac tym bardziej ze na 13kwietnia mam juz termin obrzezania i chyba po prostu sproboje jeszcze zobaczyc sie z lekarzem przedstawic mu jak sytuacja wygląda i zapytac czy nie usunie mi po prosu tylko tego wedzidełka ? Co o tym myslicie to słuszna decyzja czy moze lepiej zrobic obrzezanie ?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Twoje ryzyko. Albo usuwasz wedzidelko liczac ze napletek bedzie pozniej jak powinien albo idziesz na całość. Nikt za ciebie nie podejmie decyzji. Sam musisz zdecydowac. Wg mnie, zaznaczam wg mnie i wg zdjec jakie dales to problem jest tylko w wedzidelku. Ale mowie tak wnioskuje po fotkach. Powiedz o tym lekarzowi, niech obejrzy dokladnie i poradzi. Moze tez uzna ze usuniecie samego wedzidelka wystarczy.
 

pbsot

New member
Wydaje mi sie ze wystarczy jak mam być szczery to jak by sie juz upierać to mogł bym to tak zostawic bo stosunek jest mozliwy bez zadnego problemu 0 jakiegos dyskomfortu :) Jedyne ale to to ze musialem na poczatku napletek bardziej w dol pociagnac zeby lepiej zszedl i tak jak mowie wydaje mi sie ze przy ostrzejszej zabawie moge naderwac znow chociaz ostatniej nocy bylo ostrzej troche i nic sie nie stało .Ale jak mam okazje i termin to dla pewnosci usune je i bede mial pewnosc ze one sie juz nie rozerwie wiecej .
 

pbsot

New member
Czytalem duzo w internecie I jak to w koncu jest z tym usuwaniem tego wedzidelka ? Lekarza robia to normalnie czy Nie do konca ? Bo jakos nie znalazlem nic konkretnego na ten temat ? I na jakims forum lekarz napisal ze Nie mozna usuwac samego wedzidelka Bo moze powodowac to opadanie napletka ? I problemy ze współżyciem ?
 

Jacek1993

New member
Witam was, chciałbym pogadać na gg 42252440,planuje iść do urologa, ale chciałbym się kogoś poradzić bo nie wiem czy to stulejka, czy ciasny napletek.pozdrawiam
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ciasny napletek to stulejka z nie albo to albo to. Pierwszy post a ty juz chcesz by ludzie ci na gg pisali (którego już pewnie nikt nie uzywa) o stulejce. Byl juz tu taki jeden co ludzi o gg molestowal. Masz problem pisz tu.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry