• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

siciliano

New member
imgur: the simple image sharer
zdjęcie wędzidełka, widać lekkie zaczerwienie na nim.
Jeśli chodzi o ściąganie napletka podczas wzwodu na sucho to tylko za pierwszym razem towarzyszy temu ból, nie jest to jakiś straszny ból jednak odczuwam przy tym lekki dyskomfort, potem schodzi bez bólu aż nie próbuje ściągnąć go dalej poniżej żołędzia. W spoczynku bez bólu potrafię ściągnąć napletek, ból dopiero się zaczyna się kiedy penis zaczyna nabrzmiewać lecz tak jak w poprzednim przypadku jest to lekki ból.
Tak w ogóle to zauważyłem że ból otacza cały obwód penisa zaraz pod żołędziem coś jakby pierścień kiedy próbuje ściągnąć napletek dalej.
 

kuste

New member
imgur: the simple image sharer
zdjęcie wędzidełka, widać lekkie zaczerwienie na nim.
Jeśli chodzi o ściąganie napletka podczas wzwodu na sucho to tylko za pierwszym razem towarzyszy temu ból, nie jest to jakiś straszny ból jednak odczuwam przy tym lekki dyskomfort, potem schodzi bez bólu aż nie próbuje ściągnąć go dalej poniżej żołędzia. W spoczynku bez bólu potrafię ściągnąć napletek, ból dopiero się zaczyna się kiedy penis zaczyna nabrzmiewać lecz tak jak w poprzednim przypadku jest to lekki ból.
Tak w ogóle to zauważyłem że ból otacza cały obwód penisa zaraz pod żołędziem coś jakby pierścień kiedy próbuje ściągnąć napletek dalej.

Z tego co piszesz to problem pojawia sie podczas wzwodu. Problem mysle tkwi w za ciasnym napletku który podczas wzwodu powoduje ucisk i tzw pierscien. Wydaje mi sie tragedii nie ma ale urologiem nie jestem wiec najlepiej idz do lekarza. W sumie powiem Ci ze mialem podobnie. Przy stosunku mozesz odczuwac dyskomfort do niczego dobrego Cie to nie doprowadzi. Proponuje wizyte u lekarza ale nie masz sie co łamac mialem gorzej:)
 

bonbon

New member
Na początku, witam, jako że to mój pierwszy post na forum :) Mój problem jest następujący: w stanie spoczynku, nie powiem że łatwo, ale jestem w stanie sciągnąć napletek. Jednak robi się wtedy pod żołędziem tzw. pierscień. Natomiast w wstanie zwodu zrobienie tego jest już możliwe tylko do połowy max. To już i tak dużo bo wczesniej byłem absolutnie pewien że mam stulejkę całkowitą dopóki nie odwiedziłem w tej sprawie trzeciego lekarza, który sciągnał mi napletek i sprawił że całe życie przeleciało mi przed oczami. Polecił mi po tym go trenować, plus przepisał jakąs masć i jesli to po miesiącu nie pomoże - wrócić do niego. Od początku byłem sceptycznie do tego nastawiony, więc prywatnie odwiedziłem urologa. Ten zrobił dokładnie to samo, był mniej sympatyczny i po stwierdzeniu że jest ze mną absolutnie wszystko w porządku, tylko wymaga to "potrenowania", polecił robić to samo. No więc postanowiłem że może jednak spróbuje, robiłem to przez ponad miesiąc i nie zauważyłem odkąd zacząłem większych rezultatów. I tu moje pytanie, co powinienem w takim razie dalej robić i czy w końcu mam stulejkę czy jest ze mną wszystko w porządku?
 

Klaus1

New member
To raczej nie jest stulejka a zbyt ciasny napletek. Zgaduje, bo zdjecia nie dales. Idz jeszcze raz do lekarza i postaw sprawe jasno. Na cos nasze pieniadze ida, nie siedza tam by pierdziec w stolek a sa tam bo to by nam pomagac i sluzyc. Twardo mowisz ze chcesz zalatwic problem droga zabiegowa i koniec. Niestety tak to jest jak jest publiczna sluzba zdrowia... Poki nie bedzie tylko prywatnej, trzeba sie z takimi lekarzami uzerac, wielkie pany.
 

Klaus1

New member
Nie no racja, ale chodzilo mi ze jesli mozesz w spoczynku i odsloniasz zoladz to tak poszedlem myslowo na skroty :p sorry. W sumie stulejka.
 

KasQader

New member
Witam. Mam 18 lat. Wlasciwie to nie pamietam od kiedy, mam (tak mi sie przynajmniej wydaje) stulejke calkowita. Jak widac na zdjeciach, skora otacza Małego zewsząd dając mu ujscie jedynie ~5mm. Skora jest przytwierdzona (takze pewien nie jestem) wedzidelkiem. Ani kiedy jest opadniety, ani kiedy w erekcji nie da się sciągnąc skory, tak czy inaczej za wąske ujscie zeby cokolwiek zrobic. Czy dobrze odczytalem swoje objawy? Jutro, dzieki namowie dziewczyny, postaram sie pojsc do rodzinnego po skierowanie. Z gory dziekuje! ifotos.pl - najlepszy darmowy hosting zdjęć i obrazków! ifotos.pl - najlepszy darmowy hosting zdjęć i obrazków! ifotos.pl - najlepszy darmowy hosting zdjęć i obrazków!
 

Samsunger

New member
Cześć, problem jest następujący, podczas zarówno podczas wzwodu jak i spoczynku od jakiegoś tygodnia nie moge ściągnąć napletka (moge jeśli będę ciągnąć z całej siły ale okropnie to boli), przy ewentualnych próbach skóra pęka i krwawi. Proszę pomożcie, ponieważ zaczynam się poważnie martwić o mojego przyjaciela oraz chciałbym jeszcze spytać się o rozmiar mojego penisa, podczas spoczynku ma on 8 cm a podczas wzwodu około 16-17. Załączam zdjęcie i pozdrawiam serdecznie.
 

Trolo

Well-known member
To zdjęcie mało odwzorowuje problem, musisz oddalić aparat/telefon i wtedy zrób spoczynek/wzwód. Lecz skoro skóra pęka i krwawi, to niestety ale masz tak zwężony napletek tak, że przy próbie zsunięcia nabrzmiały żołądź powoduje pęknięcia skóry. Ile masz lat? Myślę że skóra napuchła i teraz problem jest większy niż wcześniej. Czy przypadkiem nie ćwiczyłeś napletka wcześniej, aby go rozciągnąć i stąd skóra napuchła i popękała? Musisz zaczekać aż pęknięcia się zagoją i nie powiększać ich, bo proces bliznowacenia może zwęzić jeszcze bardziej napletek i problem będzie typowo stulejkowy.
 

Trolo

Well-known member
Witam mam 17 lat i mam problem z moim wackiem podczas wzwodu nie sciąga mi się skóra z żołędzia gdy wezme ręką zejdzie ale boli i gdy dotykam żołędzia odczuwam lekki ból. Czy mam stulejkę ?
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - ee2dbfd1db2fc.jpg

Boli, ale co dokładniej? Zdjęcie jest we wzwodzie? zwężenie widać ewidentnie. Rozciągnąć samemu będzie ciężko, więc raczej plastyką się to powinno uratować.
 

Makintosz

Member
Witam mam 17 lat i mam problem z moim wackiem podczas wzwodu nie sciąga mi się skóra z żołędzia gdy wezme ręką zejdzie ale boli i gdy dotykam żołędzia odczuwam lekki ból. Czy mam stulejkę ?
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - ee2dbfd1db2fc.jpg

Na moje oko kwalifikuje się to do zabiegu tzw. plastyki. Idź do rodzinnego, niech się przyjrzy 'sprzętowi' i da Ci skierowanie do specjalisty (urologa) - tam wszystkie informacje będziesz miał podane jak na tacy. Nie warto zwlekać z problemem, bo ten może się pogłębić, a czym prędzej rozwiążesz problem to tym lepiej dla Ciebie, zobaczysz.
 

aaadi

New member
Nie da rady jakoś samemu tego załatwić rozciągnąć czy coś ?
Na czym polega taki zabieg ?
Miał może ktoś z was taki zabieg i może powiedzieć coś więc?
Jak to jest po zabiegu ? Ile dni ok sprzet się leczy, jak go w ogóle nosić ?
Sory że takie pytanie ale troche się tego boje.
 
Ostatnia edycja:

Trolo

Well-known member
Odsyłam do tematu przed i po. Polecam poczytać i wszystkiego się dowiesz. Należy szukać na forum a nie zadawać pytania które się powielają.
Stulejka
Samemu będzie ciężko, rozciąganie może potrwać nawet 2 miesiące i trzeba ćwiczyć co dzień, być cierpliwym i sumiennym. Na początku będziesz zdeterminowany, ale z czasem Ci się znudzi bo co dzień to samo i to samo.
 

Samsunger

New member
Dzieki za odpowiedz! Przepraszam ze tak pozno odpowiadam ale mialem problem z internetem. Mam 17 lat, cwiczylem ale z mizernym skutkiem jak widac, pekniecia sie zagoily a biale "blaszki" (tak je nazywam nie znam niestety wlasciwiej nazwy). Zdecydowal na pojscie do lekarza, poniewaz uwazam, ze im pozniej pojde tym bedzie gorzej. Czy do lekarza moge isc sam w wieku 17 lat czy musze isc z ktoryms z rodzicow?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry