• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

medyk995

New member
@forest
ale jak to stwierdzić?? nie mam ani bolu, ani nic niepokojacego...
jesli to jest prawda to czy zabieg jest konieczny moze mi to jakos utrudnic w przyszłosci kontakty seksualne?? czy raczej nie będzie miało to dużego wpływu?
 

forest

New member
medyk995
Ja bym na Twoim miejscu najpierw sprawdził go w praktyce, pod nóż można pójść w każdej chwili, a jak sie ma napletek podczas wzwodu? nie uciska nic?
 

medyk995

New member
wlasnie nie wszystko jest oki tylko troche to inaczej wyglada bo czesc od wedzidelka trzyma i nie schodzi tak jak od drugiej strony wedzidelka
praktycznie nie mam jk tego sprawdzic bo ja moge sobie pozwolic na tyle ile chce, a w praktyce to już nie ma się takiego wpływu
ktos kiedys pisał że można rozciagnac wedzidełko czy jest to mozliwe?
a czy na NFZ taki zabieg jest robiony? i czy sie długo czeka
a taki zabieg nazywa sie plastyka napletka czy inaczej ?
 

forest

New member
- Wędzidełka nie rozciągniesz, można je co najwyżej wydłużyć lub usunąć.
- Oczywiście, nfz refunduje taki zabieg, z terminem różnie to bywa - dni, tygodnie.
- Taki zabieg nazywa się wydłużaniem wędzidełka , a plastyka napletka to plastyka, zapraszam do FAQ na stronie.
 

medyk995

New member
aha no pociwcze jeszcze i wrzuce fotki za kilka dni bo o ile we zwodzie w miare to nie najgorzej wyglada to w spoczynku chyba jest porazka :/
zastanawiam się czy nie isc odrazu do chirurga na konsultacje
dzięki za udzielenie nformacji :)
 

saix

New member
Witam, mam 14lat i nurtuje mnie pytanie czy mam stulejke mam takie biale kropki wokół główki penisa, i pamietam ze jak bylem maly to lekarz rodziny kazal mi podczas kąpieli sciagac i naciagac napletek(tak jak podczas masturbacji) wydaje mi sie ze mam takie krostki jak na zdjeciach ktore zobaczylem na tej stronie, troche sie wstydze pojsc z tym do lekarza wiec chce w 100% byc pewny czy to stulejka czy cos innego czy to poprostu naturalne krostki. Ponizej zamieszczam zdjecia owych krostek(sa one o polowe mniejsze od krostek na ktorych rosna wlosy,dodam ze mialem problemy z brodawkami na dloni)
http://img529.imageshack.us/gal.php?g=snv33551.jpg
Proszę o szybka odpowiedz bo wrazie czego zglosze sie od lekarza z tym jak najszybciej, z góry dziekuje
 

Gatis

New member
ja tam zadnych krostek nie widze. a jesli naprawde sa to bez obaw bo to niegrozne prosaki i duzo osob je ma :) np ja :p stulejki nie masz...ale jak na moje to za krotkie wedzidelko. idz do urologa i mysle ze zaproponuje Ci wydluzenie. pozdro
 

forest

New member
medyk995 napisał:
zastanawiam się czy nie isc odrazu do chirurga na konsultacje

Jak coś to do urologa :wink:


saix nie widać tam nic niepokojącego, chyba że zdjęcie jest tak kiepskiej jakości i nie można dojrzeć :roll: lepiej zrób zdjecie wedzidełka bo może być krótkie ;)
 

Przemo123

New member
Ach...

Mam pytanko bo niewiem czy mam stulejke :(
Jak normalnie mam penisa w gaciach to nie widac tzw. grzyba (skurka od penisa mi zaslania)
A jak sciagam skurke przy np. waleniu konia to wszystko wydaje sie lux caly grzyb sie pokazuje...
I niewiem czy to normalne!
Czy potrzeba jakis zabieg albo cos.
Prosze o pomoc!
 

S0p3L

New member
Witam

Podczas spoczynku wszystko jest OK. Mogę ściągnąć napletek do końca. Lecz ,gdy mój penis jest w stanie wzwodu napletek schodzi ledwo tylko za żołądź najczęściej blokuje się pod końcówkami żołędzia. Gdy chcę ściągnąć niżej odczuwam ból w okolicach połączenia żołędzia z wiązadełkiem. Czy to jest problem z wiązadełkiem ? Bo raczej na stulejkę mi to nie wygląda.
 

jansens

New member
Witam.

Od kilku lat zastanawiam sie czy mam za krótkie wiązadełko albo stulejke.
podczas wzwodu napletek zatrzumuje sie za żołędziem ale na siłe moge go troche przesunąć dalej. jednak najbardziej mi chyba przeszkadza to wiązadełko.

zamieszczam zdjęcia i prosze o odpowiedź. :)

http://img42.imageshack.us/gal.php?g=dsc01203v.jpg

aha martwi mnie jeszcze ta żyłka przy oku żołędzia. Wygląda to tak jak by cześć cewki moczowej wyszła. No zresztą zobaczcie na zdjęciach.
 

MM42

New member
wg. mnie zdecydowanie wędzidełko, idź śmiało do urologa na konsultacje nie ma czego się bać :) ja mialem zabieg wędzidełka 4 dni temu nie było tak źle.
 

jansens

New member
Właśnie też mi sie wydaje że mam za krótkie wiązadełko.
Mam 17 lat ale kurde nie wiem jak o tym powiedzieć rodzicom. I jeszcze mam siostrę (20 lat). Nie chce żeby sie dowiedziała. :/
nigdy nie rozmawiałem z rodzicami na takie tematy. Zresztą mam lepszy kontakt z mamą a nie tatą a raczej z kobietą o takich sprawach nie będę rozmawiał.
Jak ja miałem nawet problem, żeby sie spytać tatę o golenie (jak się golić).
Kurde nie wiem jak i kiedy mam to powiedzieć. :/ i chciałbym żeby mama sie o tym nie dowiedziała, bo tak głupio.

aha a co do tej stulejki to dodam że w przedczkolu, podstawówce napletka w ogóle nie dało sie ściągnąć. Był tak jakby przyklejony,przyrośnięty do żołędzia. Jednak jak sie zacząłem masturbować to z czasem mogłem go coraz bardziej ściągnąć. Jednak jeszcze istnieje problem tego wiązadełka. Jego nie rozciągne. ehh...
 

MM42

New member
jansens napisał:
Jednak jeszcze istnieje problem tego wiązadełka
wędzidełka :wink:

Mysle ze nie masz co sie obawiac mamy czy tez taty a napewno juz nie siostry :) smialo uderzaj do rodzicow i powiedz o problemie oni dobrze wiedza ze taki problem instnieje i na pewno ci pomoga :)
 

jansens

New member
dzisiaj wieczorem juz miałem powiedzieć mamie że musze iść do lekarza lecz sie powtrzymałem. Najpierw sprawdze gdzie są gabienty urologa u łodzi dopiero później sie zastanowie co z tym problemem zrobić. Już i tak mam umówione wizyty do okulisty.
Heh w tym roku wziołem sie za siebie. :p

a jeszcze mam takie pytanie. czy po tym zabiegu przedłużenia "wędzidełka" :p można pływać??
Pytam sie ponieważ w tym roku będę miał basen w szkole a szkoda by było opuścić taki trening :p

czy możliwe jest że przez to wędzidełko mój penis jest taki mały (12-13cm) szukałem w necie informacji na temat długości penisów i niestety zaliczam sie do małych penisów. :// Wiem że grubość jest ważniejsza niż długość ale jednak przydało by sie te kilka cm więcej. Znalazłem w internecie poradnik z ćwiczeniami jak przedłużyć penisa jednak są to codzienne ćwiczenia po 30-60 min i efekt nie jest trwały.


A czy jak pójde już do tego urologa to czy on będzie dotykał mojego małego przyjaciela??
Czy będzie go badał we wzwodzie??
i czy w ogóle dam rade pokazać komuś moją armatke :oops:
 

MM42

New member
Masz wiele pytan to normalne tez tak mialem, co do plywania to nie wiem musial bys zapytac specjalisty. Raczej wedzidelko nie ma nic do wielkosci penisa :wink: Raczej na 100% musi go dotknac przeciez musi cie zbadac :) ale nie martw sie dla niego to rutyna nie ty pierwszy bedziesz jego pacjentem :) czy bedzie badal go we wzwodzie nie wiem mi nie badal we wzwodzie i ogolnie nie slyszalem zeby komus badal :)


Słuchaj zawsze możesz iść na wizyte "konsultacje" tam nic ci nei beda robili powiesz z czym masz problem ewentualnie cie zbada lekarz i doradzi ci co powinienes zrobic oraz odpowie na wszystkie twoje pytania uwiez mi nie bedziesz zalowal :)
 

bojesiekapa

New member
Czesc!Mam 13 lat (w lutym 14) boje sie ze mam stulejke bo teraz strasznie sie zainteresowalem dlaczego moj zoladz sie nie wysuwa
Poczytalem no i niby 80% pasuje do stulejki
,przy masturbacji nie mam jako tako problemu ale wytrysk nie jest jakby od cisnieniem i tak wyplywa a nie wystzela.Przy sciaganiu napletka zoladz sie wcale chyba nie pokazuje Sad A na samym czubku penisa mam takie rozowe miekkie(co to jest?)
Wiem ze to ledwo opisalem ale strasznie spanikowałem :!:
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry