• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

Darek2200

New member
stulejki nie masz no chyba ze czujesz ucisk podczas w wzwodu bo nie widac na zdjeciach zeby napletek byl za ciasny daje sie bez trudu odprowadzic, na pewno masz za krotkie wedzidelko i to trzeba zrobic
Zamiesciłem tez nowe fotki:
http://imgur.com/7f9HZoz
http://imgur.com/DkaYXgQ
http://imgur.com/ZWt8u6U
http://imgur.com/s4pYOzo

Dostalem też info, że to moze byc zabieg ale taki jak : Wycina sie z gory tak jak powiedzial, tylko pozostaje kwestia ile wycic zewnetrznego napletka a ile wewnetrznego i tu sie rozwiazuje problem typu obrzezania dobry urolog bedzie wiedzial jak to zrobic zeby dzialalo, na moje oko to przewezenie to blizna na zewnetrznym napletku wiec powinien to wyciac a wewnetrzny zostawic i wyjdzie ci raczej obrzezanie typu lose a blizna po cieciu bedzie daleko od zoledzia. Tylko lepiej udaj sie do lekarza polecanego na tym forum bo pierwszy lepszy bez doswiadczenia moze Ci tylko problemow narobic

No i co robić ?
 

nappyboy16

New member
Masz bardzo krótkie wędzidełko. Powinieneś się w takim przypadku udać do lekarza, jeśli Ci to przeszkadza, bo innej metody niż zabieg chirurgiczny nie można tutaj zastosować, żeby się polepszyło.
 

omon7

New member

Kamiliadolos

New member
dzięki nappyboy16 za odp.
Mam jeszcze jedno pytanie czy w moim przypadku konieczny jest zabieg chirurgiczny ? nie można tego jakoś wyćwiczyć tzn. naciągnąć żeby nie było większych problemów z życiem intymnym jednym słowem czy można z tym żyć ?
 

patryk9312

New member
Kamiliadolos napisał:
dzięki nappyboy16 za odp.
Mam jeszcze jedno pytanie czy w moim przypadku konieczny jest zabieg chirurgiczny ? nie można tego jakoś wyćwiczyć tzn. naciągnąć żeby nie było większych problemów z życiem intymnym jednym słowem czy można z tym żyć ?

Zabieg wędzidełka to nic poważnego, więc spoko jakieś 10-15min i po sprawie :p. Nie, wędzidełka nie da się wyćwiczyć, można je zerwać podczas seksu i nabawić się problemów :p.
 

nappyboy16

New member
Kamiliadolos, zgadzam się z przedmówcą, chociaż Tobie zerwanie raczej nie grozi, bo wygląda na to, że masz grube, mocne wędzidełko. Jednak nie ma co się oszukiwać, wędzidełko nie jest zbudowane z tkanki, którą można rozciągnąć. Jeśli przeszkadza Ci obecny stan, a zapewne przeszkadza, skoro piszesz w tym temacie, to można to poprawić jedynie chirurgicznie.
 

omon7

New member
Mam jeszcze inne pytanie.

Podczas stosunku pękła mi prezerwatywa. Czy mogło to być spowodowane napletkiem, który gromadzi się za żołędzią (jak widać na zdjęciach) i podczas stosunku z prezerwatywą porusza się w jej wnętrzu (zakrywając żołądź i odkrywając ją całkowicie) rozciągając ją nadmiernie? Nie wykluczam oczywiście innych przyczyn (np. brak odpowiedniego nawilżenia).

W innym wątku Zbigniew85, odpisując na podobne obawy jednego z użytkowników, wyjaśnił: "Jak masz gumę na penisie, to wtedy sprawa wygląda nieco inaczej - wtedy napletek nie nasuwa się na żołądź, bo lateks jest bardziej śliski, niż skóra. Takie są moje spostrzeżenia, bo zwracałem na to uwagę podczas stosunków przed obrzezaniem..."
Czy faktycznie jest tak jak napisał to Zbigniew?

PS: Pytanie zadaję tutaj, ponieważ w tym temacie znajdują się dodane przeze mnie zdjęcia.

Pozdrawiam
 

Kameha

New member
Witam
Chciałbym sprawdzić czy mam stulejkę lub jakieś inne choroby/schorzenia. Mógłby mi ktoś napisać jakie zdjęcia mam tu zamieścić, tzn. przed wzwodem, po, w stanie spoczynku czy jak inaczej? Proszę o szybką odpowiedź.

Z góry dziękuję, pozdrawiam.
 

tymek

New member
Kameha napisał:
Witam
Chciałbym sprawdzić czy mam stulejkę lub jakieś inne choroby/schorzenia. Mógłby mi ktoś napisać jakie zdjęcia mam tu zamieścić, tzn. przed wzwodem, po, w stanie spoczynku czy jak inaczej? Proszę o szybką odpowiedź.

Z góry dziękuję, pozdrawiam.
Możesz ściągnąć skórę? Boli Cię?
 

Kameha

New member
Chcę wstawić, ale właśnie w moim pierwszym poście spytałem się, jak je zrobić - to znaczy przed wzwodem, po, w trakcie spoczynku czy może jeszcze w jakimś innym stanie?

Pozdrawiam
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry