• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

boy

New member
Jeśli to nie stulejka, a zbyt krótkie wędzidełko czy więzadęłko (jak to się nazywa prawidłowo wg mnie więzadło???) to co mam robić???
Z góry dzięki za odp.
 

forest

New member
Prawidłowo nazywa sie wędzidełko widać że nawet FAQ nie czytałeś :p

Ja bym najpierw wytestował czy bedzie przeszkadzać, a później ewnetualnie na zabieg albo zostawić jak jest

Piszesz że nie uprawiałeś sexu, a pod spodem że do anala zakładasz gume, to sie zdecyduj w końcu
 

boy

New member
Napisałem, że z kobietą...
Odczuwam dyskomfort, jak ściągam napletek.
Ktoś mi powiedział, że to wędzidełko musi pęknąć podczas stosunku; to prawda???

Po czym poznać, że facet jest albo nie jest prawiczkiem??? Da się w ogóle?
 

forest

New member
..Aha w takim razie nie wnikam..
Jak już Ci pęknie wedzidełko tzn. że już dawno trzebabyło iść na zabieg :!: ono nie ma prawa pękać jeśli jest prawidłowej długości, i takiej ma być.

Po czym poznać, że facet jest albo nie jest prawiczkiem?

po tym jak sie zachowuje I raz w łóżku :p
a tak na serio to nie da sie tego sprawdzić
 

back43

New member
Trza iść na zabieg?

Cześć. Ja mam ten sam typ stulejki. Aktualnie czekam na zabieg w ARS medice u dr. Drabiny. Polecam iść do urologa bo nie ma co odwlekać zabiegu. Im szybciej go zrobisz tym lepiej dla ciebie (strasznie duzo syfu zbiera się pod napletkiem i nijak idzie tego wymyć).
 

forest

New member
Nie widac stulejki, poza tym nie ma zdjęc w wzwodzie, nie widać wedzidełka, napletek nie musi sam schodzić z żołędzia :!:
to że pomagasz ręka żeby zszedł nie jest żadnym defektem.
 

wstydliwy1

New member
Witajcie.
Jak każdy w tym temacie mam problem... Mam 16 lat i oprócz tego, że mój penis jest b. mały (w zwodzie nie przekracza 10 cm) zapewne mam stulejkę i to całkowicie całkowitą (nigdy nie udało mi się zdjąć napletka nawet do 2/10). Moje pytanie jest następujące - czy da się to jakoś "domowo" załatwić? Wiem, że ćwiczenie pomaga jednak tak szczerze powiedziawszy mówiąc mój wzwód nie utrzymuje się nawet 3 minut (po prostu szybko opada)... Nie wiem czy to problem natury hormonalnej czy coś innego ;/ Wracając do tematu - zabieg to ostateczność, dlatego pytam o sprawdzone domowe sposoby...
 

forest

New member
Tak możesz próbowac sił w wannie w goracej wodzie próbować ściagać napletek, oczywiście przez jakiś okres czasu i systematycznie i zobaczyć czy bedzie jakas poprawa, jeśli nie to wtedy pod nóż
 

wstydliwy1

New member
Poprawa jest... Jeszcze kiedyś nie dało się zobaczyć najmniejszego kawałeczka żołędzia a teraz przy użyciu lekkiej siły i przełamania strachu w stylu "cholera a jak zepsuje fleta" odsłania się "ujście" moczu i spermy...
 

Winston

New member
wstydliwy1,
ja na Twoim miejscu nie próbowałbym domowych sposobów, tym bardziej robienia czegoś na siłę...konsekwencje takich praktyk są raczej nieprzyjemne i dają odwrotny efekt od oczekiwanego.
Skoro sam zdiagnozowałeś u siebie całkowitą stulejkę to nie widzę sensu w odwlekaniu wizyty u urologa, pomóż sobie-pomóż swojemu wackowi ;]
 

wstydliwy1

New member
Ech...
Wszyscy wszystkich zachęcacie, a zapewne sami przeszliście przez "burzę wątpliwości" związaną z owym zabiegiem... Rozmawiałem z rodzicami i padła rada: ćwicz... No to ćwiczę. Z tego co widziałem to zabieg im też się nie "uśmiecha". Zabieg to naprawdę ostateczność
 

Agrafix

New member
Kazdy mial watpliwosci, ale jak juz bedziesz po bedziesz taki jak inny, tez bedziesz zachecal zeby zrobic zabieg i miec to z glowy
 

symrek

New member
sprawa jest taka :)

1,5 roku temu miałem zabieg wydłużenia wędzidełka oraz "usuwaną" częściową stulejkę. zabieg bez komplikacji. Ostatnio się zastanawiam czy ten zabieg rozwiązał mój problem w 100 %. Co do wędzidełka to nie mam wątpliwości bo w stanie spoczynku napletek zsuwa się aż po same jądra. w zwodzie natomiast widać już przewężenie w napletku. zsuwa się on z żołądzia bez żadnego bólu do tego rowka, samoczynnie tego nie robi lecz przy drobnej pomocy. zsunięcie dalej po trzonie jest możliwe przy niewielkim bólu na ok 0,5 centymetra. cały czas widać przewężenie i przy powrocie robi się oponka. co o tym sądzicie ? dodam że ta sytuacja trochę mi utrudnia zakładanie kondoma albo ja źle to robię :p

pozbyłem się stulejki? czy potrzebna jest poprawka?
pozdrawiam
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry