• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

Matt

New member
Witam
W pierwszych słowach może się przedstawiem nazywam sie Mateusz i mam 20 lat. Otóż moje problemy ze "stulejka" zaczely sie jakies 1.5-2 lata temu.
Zaczelem czytac posty uzytk. i innych osob majacych ten wlasnie problem. Prawda jest taka ze nigdy nie naciągałem napletka poniewaz odkąd pamiętam zawsze sprawiało mi to ból. Postanowilem powiedziec o ty rodzicom , i zadecydowalismy zeby pojsc do lekarza po skierowanie do chirurga , tak tez zrobiłem , z tym ze nie poszłem do NFZ'u tylko prywatnie. Lekarz stwierdził że dziurka jest co prawda zwezona , ale da sie to rozcwiczyc i kazal stosowac maść Detreomycynową. Tak tez zrobiłem , na poczatku zaczelem odczuwac ból przy dotykaniu żołędzia , ale trzymałem sie wersji lekarza ktory mowil ze moze byc stan zapalny , i tak tez było. Od tamtego czasu jak pisałem minęło 2 lata , a żołędź przy dotyku boli mnie nadal i jest lekko zaczerwieniona , co do penisa to powiem ze gdy jest w stanie wzwodu to ciezko jest mi sciagnac napletek i odczuwam dalej przy tym lekki ból. Natomist gdy nawet mi sie uda i moj klejnot :D stoi jest rowniez czerwony (wtedy akurat sie nie dziwie bo krew dochodzi) to dotknięcie go nie boli. Rowniez mi sie wydaje ze moge miec nadmiar skórki . Trudność sprawia mi rownież ponowne naciągniecie naskorka na fallusa.
Widze ze sie rozpisałem , upppss z góry dziękuje i przepraszam :)

Mam nadzieje ze dacie mi jakąś rzetelną rade bądź sugestie co mam począć.
Serdecznie pozdrawiam :D
 

trojak-2

New member
witam, ja też tak miałem, tylko miałem jeszcze stulejkę bo napletek schodził tylko poza brzeg żołędzia. 14,01,10 miałem zabieg obrzezania i przedłużenia wędzidełka czyli dopiero co po hee. teraz mam nadzieje że już będzie tylko lepiej.
Rada: zrób zabieg i będziesz miał z głowy, ten dyskomfort jest denerwujący podczas stosunków.
pozdrawiam
 

monsieurr

New member
Cholera:/
Opłaca mi się ryzykować z NFZ czy zainwestować prywatnie? I jak bolesne jest to po zabiegu i ile trwa gojenie? I jak z bliznami?
 

Marcin_555

New member
WItam!
Mam 16 lat i mam taki problem ze jak mam caly pecherz lub nieraz troche to jak wysikam siuski to czuje ze zostaje mi tam i musze nacisnac na penisa.
Przy masturbowaniu to wiem ze jest wytrysk ale dopiero jak nacisne na penisa to wtedy sperma wyplywa.
i niewiem czy mam stulejke czy nie bo napletka sie boje sciągnac a moj penis wyglada jak w galeri zdjec Artiego najbardziej 1 i 2 zdjecie co mam zrobic?
A i jak jest w stanie erekcji to naplatek nie schodzi z zoledzia
 

Marcin_555

New member
to sa zdjecia Artiego do porownania mam takie same
jak niema wzwodu


jak jest to nawet napletek sie nie zsunie do konca(wogole sie nie zsywa)
albo zsunie tak jak tu


a zdjecia swojego penisa tez mam umiescic?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry