• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czemu nie dojrzewam

Kacper14

New member
Witam,
Mam 16 lat i bardzo niepokoje się swoim ciałem. Otóż mam już 16 lat a jestem niski (165), nie mam zarostu, nie mam mutacji (wydaje mi się że nawet nie zacząłem jej przechodzi, możecie napisać jak go sprawdzić czy przechodzę), nie mam włosów pod pachami, mam 9 cm we wzwodzie, bardzo wrażliwy żołądź na dotyk

Jakbyście mogli odpowiedzieć na te pytania. Najbardziej interesuje mnie to o mutacji, wzroście i wrażliwym żołądziu


Tu zdjęcie mojego penisa w spoczynku oraz wzwodzie i pytanie czy mam krótkie wędzidełko

 
Ostatnia edycja:
To od tego należało by zacząć, idź do lekarza rodzinnego, niech Ci da skierowanie do androloga/endokrynologa i on Ci przepisze skierowanie na te badania - ewentualnie jak mozesz sobie pozwolic to idz prywatnie je zrobic (koszt ok 60-70 zł za oba) bo inaczej nikt tu nic nie wywróży.

Jesteś w wieku burzy hormonów więc myślę, że to kwestia czasu aż wszystko zacznie się u Ciebie zmieniać ale jeśli to Cie niepokoi to zrób jak zalecam.

W tym wieku, wsród moich rówieśników (ok 10 lat temu) pamiętam, że większość chłopaków miało gładziutkie jeszcze twarze także ja bym się na Twoim miejscu tym nie przejmował ale przebadać się możesz - to na pewno nie zaszkodzi
 

dandoo

Active member
zrób te badania jak wyżej, a co do zarostu spokojnie przyjdzie czas ja pierwszy raz się goliłem jak byłem pełnoletni, włosy pod pachami powinny się w końcu pojawić ale zacznij od badań, a potem zobaczysz czy hormony w normie. Na zdjęciu nie widać aby jakoś specjalnie ciągło to wędzidełko, jeżeli nie, i ściągasz napletek we wzwodzie bez jakiegokolwiek dyskomfortu, to ja bym się nie martwił.
 

Trolo

Well-known member
Dojrzewasz dojrzewasz. Widać, że masz owłosienie wokół penisa. Nie każdy będzie dojrzewał w tym samym tempie. Masz jeszcze spokojnie 2-4 lata dojrzewania. Może nie będziesz miał tak bujnego owłosienia jak inni, może nie będziesz miał super niskiego głosu. To wszystko zależy od genów. Ja bym nie panikował.
 

Podobne tematy

Do góry