• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czarna plama na penisie prośba o porade

Jestem około 2 miesiące po obrzezaniu i ciągle utrzymuje się czarna plama. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć co ona oznacza, niezbyt widoczna jest na zdjęciu ale bardzo mnie martwi
 

toastt

Well-known member
Jak się nie boisz to spróbuj nakładać na to miejsce (byle punktowo, bo bardzo wysusza skórę!) maść benzacne 10% (do dostania bez recepty w aptece) lub z domowych sposobów świeży sok z cytryny na gaziku lub patyczku higienicznym. Powinno rozjaśnić to miejsce, jednak z racji umiejscowienia w tak delikatnym miejscu - na twoim miejscu dałbym sobie z tym spokój.
Nie jestem lekarzem i powyższą wypowiedź traktuj jako ciekawostkę. Sam odpowiadasz za swoje czyny i ich konsekwencje.
 
Czemu akurat po cieciu wystą
Jak się nie boisz to spróbuj nakładać na to miejsce (byle punktowo, bo bardzo wysusza skórę!) maść benzacne 10% (do dostania bez recepty w aptece) lub z domowych sposobów świeży sok z cytryny na gaziku lub patyczku higienicznym. Powinno rozjaśnić to miejsce, jednak z racji umiejscowienia w tak delikatnym miejscu - na twoim miejscu dałbym sobie z tym spokój.
Nie jestem lekarzem i powyższą wypowiedź traktuj jako ciekawostkę. Sam odpowiadasz za swoje czyny i ich konsekwencje.
Skąd taki pomysł, jest ktoś kto to robił?
 

toastt

Well-known member
Ja robiłem, ale nie na penisie. Skutkiem ubocznym stosowania tego typu leku na trądzik może być rozjaśnienie skóry. Fakt ten można wykorzystać do miejscowego rozjaśnienia blizny. Ja stosowałem na brzydką bliznę na twarzy i rozjaśniło ją dość istotnie. Jak już pisałem - próbujesz na własną odpowiedzialność. Sok z cytryny jest znanym od lat sposobem na rozjaśnienie blizn, znamion i ogólnie skóry.
 

Podobne tematy

Do góry