• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Co mogę zrobić z moim przypadkiem

Arek111

New member
Witam wszystkich. Ponad pół roku temu miałem zabieg wydłużenie wezidelka . Mam trochę nadmiar napletka. Gdy jest wzwód to robi się na samym czubku takie zgrubienie które mnie uciska . Co wnioskujecie po zdjęciach ? Jaki zabieg powinienem zrobić wg Was?

 

Arek111

New member
Sugerował że jest lekkie zwężenie i długi napletek ( w zwisie było badanie ) ale powiedział że możliwe że po wydłużeniu wezidelka się skóra rozłoży po trzonie i może nie będzie potrzeby cięcia , ale gwarancji nie dawał.
 

latek777

Active member
nie ma innych możliwości, zrób obrzezanie najlepiej całkowite i nie kombinuj bo będziesz się bujał z kutasem rok - zrób raz a dobrze, sprawdzony lekarz, odsiedzieć swoje po zabiegu i mieć z głowy
 

nope

Well-known member
Plastyka to po 1 albo sie uda albo nie a po 2 nie pomoże ci na nadmiar skóry i naplet sie zwijal i tak będzie pod żołędziem w nadmiernej ilości. Sprobowac możesz. Jak nie wyjdzie to wtedy obrzezanie. Na temat obrzezania poczytaj na forum bo akurat jest co czytac i wszystko będziesz wiedział
 

latek777

Active member
tak jak Nope napisał wyżej, na forum msz kopalnię wiedzy, poczytaj i wtedy sam zadecydujesz, plastykę odradzam tak jak każdy bo to strata kasy a rzadko kiedy się udaje, ja mam obrzezanie częściowe i też odradzam chociaż sprzęt działa bez problemu, jedyny minus to to, że w spoczynku wygląda po prostu chujowo, gdybym drugi raz wykonywał zabieg zrobiłbym obrzezanie całkowite i jest Tobie też tak radzę, poczytaj forum tematów jest mnóstwo
 

Podobne tematy

Do góry