• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ciągniecie w dół po obrzezaniu

Kamil310

New member
Witam, 6 kwietnia (11 dni) miałem zabieg obrzezania. Ogólnie wszystko jest w porządku i dni zaczęły mi mijać coraz szybciej oraz praktycznie bez problemowo. Niestety dzisaj w nocy obudziły mnie zwody które były powiedzmy na 60-70% siły i w sumie to o dziwo nie bolały, ale i tak oczywiście szybko wstałem starając się je zbić. Mimo wszystko troche zaobserwowałem oraz poczułem że mój penis, a szczególnie żołądź jest solidnie ciągnięta w dół stąd cały ten post i moje obawy. Już przed zabiegiem miałem pewne skrzywienie w dół, nawet po zrobieniu wędzidełka, więc nie chciałbym żeby się pogłębiło, a mam wrażenie jakby szczególnie od dołu zostało usunięte naprawde dużo i jest ciasno oraz ciągnie mi też jaja i to tylko przy słabym wzwodzie, a co dopiero przy pełnym wzwodzie i moim growerze do około 17 cm. Wiem że to wszystko jeszcze dochodzi do siebie, mam opuchlizne i szwy, nie mówiąc o miesiącach smarowania i rozciagania skóry oraz blizny. Niemniej jednak jestem tym wstępnie bardzo mocno zmartwiony i ciężko mi przestać o tym myśleć, także można powiedzieć że szukam wsparcia psychicznego i miło jakby ktoś dał znać że takowe ciągniecie się zdarza bądź zaobserwował podobne u siebie, a ostatecznie wszystko skończyło sie ok.
 

dandoo

Active member
kamil ja jestem 16 dni po, ja osobiście czuję, że ciągnie ale ja mam z kolei lekko w bok, ale miałem tak wcześniej ciężko powiedzieć czy miałem już wzwód na maksa, ale jeszcze mam szwy wiec wydaje mi się, że ma prawo ciągnąć, to chyba się jeszcze zmieni z czasem, ale może bardziej doświadczeni coś napiszą. Grunt, że pozbyłem się stulejki. przy wzwodzie mam trochę jak ty, dużo mi przyrasta. Grunt żeby te zszywki zaczęły ni odpadać i plus, że już nie boli :) ja jeszcze cierpliwie czekam na finalne efekty
 

Zib33

Active member
Wygląda na to, że masz dość mocne "tight". Ale poczekaj aż się wszystko wygoi i dopiero wtedy oceniaj. Skóra też się musi przyzwyczaić do nowych "rozkładów. Ciągnięcie samej żołędzi to zawsze efekt wędzidełka - co tam lekarz u ciebie w jego miejscu zostawił?
 

Podobne tematy

Do góry