• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

chyba mam stulejke

kubap12345

New member
chyba mam stulejke w trakcie wzwodu mogę zsunąć napletek tylko trochę za to w trakcie spoczynku mogę zdjąć normalnie czy mam stulejkę niestety nie wiem jak dodać zdjęcie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Trolo

Well-known member
Dodawanie zdjęcia : wchodzisz na imgur.com i tam uploadujesz zdjęcie potem wklejasz link do zdjęcia w okno rozmowy i klikasz odpowiedz.
Jeżeli we wzwodzie zsuwasz tylko trochę to masz stulejkę częściową. Pytanie czy to jest pierwszy raz jak zsuwasz napletek i może jeszcze się rozciągnie i będzie dobrze. Chyba, że już od dawna tak masz to może się okazać, że tylko zabieg Cię uratuje. Ale ćwiczenia zawsze warto spróbować. Może jest zbyt "sucho" między napletkiem a żołędzią i dlatego ciężko się zsuwa.
 

toastt

Well-known member
Więcej kont nie dałeś rady założyć? Na razie naliczyłem się tylko trzy. Jak stulejka wygląda można sprawdzić w internecie, a jeżeli nadal są wątpliwości to trzeba powiedzieć o tym rodzicom, by zabrali Cię do lekarza pediatry, który dokona badania i oględzin.
 

kubap12345

New member
Więcej kont nie dałeś rady założyć? Na razie naliczyłem się tylko trzy. Jak stulejka wygląda można sprawdzić w internecie, a jeżeli nadal są wątpliwości to trzeba powiedzieć o tym rodzicom, by zabrali Cię do lekarza pediatry, który dokona badania i oględzin.
To jest moje pierwsze konto i nie wiem o co tobie chodzi
 

kubap12345

New member
Dodawanie zdjęcia : wchodzisz na imgur.com i tam uploadujesz zdjęcie potem wklejasz link do zdjęcia w okno rozmowy i klikasz odpowiedz.
Jeżeli we wzwodzie zsuwasz tylko trochę to masz stulejkę częściową. Pytanie czy to jest pierwszy raz jak zsuwasz napletek i może jeszcze się rozciągnie i będzie dobrze. Chyba, że już od dawna tak masz to może się okazać, że tylko zabieg Cię uratuje. Ale ćwiczenia zawsze warto spróbować. Może jest zbyt "sucho" między napletkiem a żołędzią i dlatego ciężko się zsuwa.
Dzięki za odpowiedź w zwodzie zsuwałem napletek 2 lub 3 raz ale za żadnym nie zsunął się do końca maksymalnie do połowy
 

Zib33

Active member
Zatem próbuj ściągać dalej - ale delikatnie, nie na siłę (bardzo ważne), najlepiej w ciepłej kąpieli. Być może powoli to się będzie luzowało. Ale jeśli w ciągu miesiąca nic się nie poprawi, to będziesz musiał się zobaczyć z lekarzem.
 

Podobne tematy

Do góry