• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Całkowite obrzezanie - relacja + foto

Birden

New member
WalterAlfa napisał:
Ja Ty tak ładnie umiesz się ogolić? Czym to robisz, maszynką? Strasznie mi się podoba taki wygolony obrzezany "wacek". Ja mam tylko to drugie :lol:
Włosy na worku mosznowym golę jednorazówką, bardzo uważając przy tym...
Te wokół penisa depiluję kremem Veet. Zawsze mam przynajmniej równo - do zera ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Birden

New member
nikon napisał:
I co okazało się że doktor Zdanowicz jednak dobrze to zrobił?
Nie, nic takiego się nie okazało... Skóra po prawej stronie (od dołu penisa) jest źle przyszyta, tzn. bardzo nierówno. Efekt tego widać bardzo wyraźnie podczas wzwodu :(
Umieszczę fotki po 2-3 miesiącach od rozpoczęcia stosowania Contactubexu (na razie minął pierwszy tydzień).
 

Gr

New member
Ja również odradzam dr. Zdanowicza. Gdy bylem u niego z wizytą w ramach NFZ aby dał mi skierowanie na zabieg stulejki, to pan dr stwierdził, że to nie jest stulejka :shock: A co to innego jak napletek nie schodzi?? To świadczy chyba o tym panu. Aha i przy zabiegu miałem usuwane wędzidełko bo miałem bardzo krótkie a jak sie tego pana pytałem to powiedział, że to tak ma być :shock: NIEPLECAM NAPRAWDE
 

Birden

New member
Od zabiegu minęły już prawie 4 miesiące... i - niestety - czeka mnie poprawka :(
Penis jest w 100% funkcjonalny, seks po obrzezaniu świetny...
Zastrzeżenia mam jednak do efektu wizualnego... w dwóch miejsach mam źle zszyte i odstaje kawałek skóry, co mnie drażni... :(
Tym razem pojadę do doktora Fortuny w Krakowie. Problem jednak polega na tym, że nie potrafię na stronie http://www.ars-medica.com.pl/ znaleźć informacji nt. doktora.
Czy mam dzwonić bezpośrednio tam i umawiać się na wizytę połączoną z zabiegiem? Do Krakowa mam prawie 100 km, więc chciałbym to wszystko załatwić za jednym razem...
Jeśli ktoś chce, mogę umieścić fotki penisa... po 4 miesiącach po obrzezaniu.
 

Birden

New member
Nie, na 99% nie. Mam w jednym miejscu (od spodu) za wysoko przyszyte, co czasami powoduje dyskomfort... A z drugiej strony (z prawej strony) mam za dużo skóry... Wieczorem wrzucę świeże fotki, to zobaczycie.

Trudno... akurat ja trafiłem na takiego "świetnego" lekarza... i penis jest do poprawki. Poza tym wszystko OK.
Porównując seks przed obrzezaniem i po obrzezaniu... po prostu teraz jest rewelacja. Chociaż odczucia podczas seksu oralnego są tak jakby trochę słabsze... za to normalny seksik - bez porównania.
Obrzezania nie żałuję, ale żałuję, że wybrałem takiego lekarza.
 

ANDALAMI

New member
Patrząc z drugiej strony to nie ma sie czym przejmowac,na wystawe z nim nie chodzisz,moj tez nie jest idealnie zrobiony mimo tego,ze robil go autorytet w tej dziedzinie,ale jakos mi to nie przeszkadza.
 

Birden

New member
Poniżej zdjęcia...
Pierwsze w stanie spoczynku... widać po lewej stronie zdjęcia (prawa strona penisa) jaśniejszą skórę - to ten kawałek, którego jest więcej.
Druga fotka - w stanie wzwodu. Praktycznie z tej strony nie mam się do czego doczepić... penis wygląda świetnie.
Trzecia fotka - penis w stanie wzwodu od strony dolniej. Tu już jest tragicznie. Widać od razu, gdzie jest źle ucięte i źle zszyte... :(

Co Wy o tym myślicie? Jak to wygląda?



 

ANDALAMI

New member
Nie przesadzajmy,nie czepiajmy sie takich detali :D dla mnie masz elegancko zrobionego,minimalne niedociagniecia zawsze są,ważne aby się dobrze spisywał :D
 

Birden

New member
Andalami... minimalne to nie jest, skoro mnie czasem uwiera w trakcie seksu oralnego.
Ty masz swoje fotki na forum gdzieś?
 

miedzik

New member
Moim zdaniem przod masz elegancko, a spod raczej to malo widoczny jest, wiec, no coz, ja bym nie szedl na poprawke, ale o tym to Ty juz zdecydujesz...
 

Birden

New member
Z jednej strony nie chcę iść na poprawkę, tzn. niezbyt podoba mi się widok skalpela ;) Z drugiej... ja się z tym źle czuję. I - jak już pisałem - czasami mnie to boli, właśnie ten kawałek tak wysoko przyszyty (widac na trzecim zdjeciu). Dlatego pojadę do doktora Fortuny, prawdopodobnie w styczniu.
 

Birden

New member
24 lipca br. minął rok od obrzezania... które przeprowadzone zostało w Gliwicach, zabieg wykonał pan Zdanowicz.
Ponieważ nie byłem zadowolony z jego pracy (co opisałem na poprzednich stronach tego wątku), postanowiłem wybrać się na poprawkę do doktora Fortuny (Kraków).
Zabieg (poprawka) miał miejsce 4 sierpnia 2008 r. Zabieg przebiegł bardzo sprawnie, doktor zrobił wszystko tak, jak chciałem i tak, jak wyjaśniał...
Po 10 dniach penis był już całkowicie wyleczony :) Wrzucam dzisiaj fotki, które przedstawiają penisa w 3 różnych okresach...

W STANIE SPOCZYNKU - PRZED ZABIEGIEM / PO ZABIEGU W GLIWICACH / PO POPRAWCE W KRAKOWIE


Na środkowym zdjęciu (powyżej) dokładnie widać, że zostalo z prawej strony penisa (tutaj to widać po lewej, co zaznaczyłem) więcej skóry, która odstawała cały czas w stanie spoczynku, co bardzo mnei denerwowało i powodowało moje skrępowanie...

W STANIE WZWODU - PRZED ZABIEGIEM / PO ZABIEGU W GLIWICACH / PO POPRAWCE W KRAKOWIE


Jeszcze jedno - po zabiegach się nie pomniejszył ;) Po prostu zdjęcia są robione z różnych ujęć... dlatego różnie wygląda.

Zabieg poprawkowy za mną. Jestem bardzo szczęśliwy, że wszystko jest wreszcie tak, jak chciałem. Bardzo dziękuję doktorowi Fortunie, który zechciał poprawiać to, co inny zrobił na odwał...

Ostatni rok dla mnie był ciągłym narzekaniem na wygląd penisa... teraz, po poprawce... nie mam już na co narzekać :) Nie wiem, o czym będę gadał...
 

baja bongo

New member
chcialbym zeby moj penis wygladal tak jak Twoj po zabiegu, ze juz o poprawce nie wspomne... no musze powiedziec, ze te zdjecia sklaniaja mnie do dr Fortuny!
 

Podobne tematy

Do góry