• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Blizna po obrzezaniu całkowitym - 2 lata po zabiegu

daxter

New member
Hej, mam 20 lat i 2 lata temu przeszedłem zabieg obrzezania całkowitego. Sprzęt działa jak należy, jednak pozostała blizna wokół penisa nie wygląda zbytnio estetycznie, jakby dziwnie zrosło się ze szwami (choć wszystkie wypadły). Czy ktoś miał podobny efekt, a jeżeli tak, to czy istnieją jakieś zabiegi na poprawę wyglądu takiej blizny? Z góry dzięki za odpowiedź i podrzucam foty.

 
Ostatnia edycja:

amenek5

Active member
Mam bardzo podobnie. Mi ani partnerce w ogóle to nie przesadza. Ale z tego co wiem są jakieś metody na usuwanie blizn. Bo wydaję mi się że na kremy to już trochę za późno
 

morgan66

Active member
Wiesz co, na podstawie zdjęć to powiem, że raczej tylko czas albo docięcie (co odradzam bo Ci napletka zabraknie do wzwodu). Laserem to teraz można "wygładzić, dociąć" wszelkie grudki/wystająca skórę ale na ile mi wiadomo to magicznego środka na bliznę jednak nie ma...Sam nie jestem zachwycony swoja blizną - może ja nie mam tak zaznaczonych śladów po szwach ale ewidentnie widać u mnie zabieg. Mam z tym też troche kompleksów ale jak koledzy piszą partnerki są zadowolone więc trzeba się przełamać. pzdr
 

Podobne tematy

Do góry