• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Bilans 14 latka

KKchris

New member
Z reguły tak - powinni, jednak często lekarze tego nie robią. Zależy na kogo trafisz. Sam bilans z kolei też może się różnić w zależności od lekarza/przychodni.
U mnie w jednym gabinecie mierzyli mi ciśnienie, ważyli i mierzyli, a w drugim tylko ściągnąłem koszulkę, zostałem obejrzany, osłuchany i do widzenia, moi koledzy, którzy byli w innych przychodniach mieli podobnie, ale oni (ja też) byli dokładniej sprawdzani w młodszym wieku. Czyli z badaniem miejsc intymnych włącznie.
 

dandoo

Active member
też miałem podobnie chyba jak miałem bilans w młodszych klasach to także sprawdzała genitalia a jak już nasto to standardowo waga wzrost ciśnienie i bye bye
 

amenek5

Active member
Mi jedynie zaglądała i tyle. Nie dotykała ani nic. Ale kiedyś byłem u innego lekarza ponieważ mojej pani doktor nie była. To ten dodatkowo kazał mi naciągnąć skórkę i tyle
 

Alan2008

New member
Mi na bilansie w 8 klasie kazała zsunąć gacie i pokazać jak ściągam napletek, przy okazji pewnie wzrokowo oceniła czy wszystko ok. Nic nie dotykała , bez gaci byłem pół minuty albo mniej
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Bilans 15 latka Męskie sprawy 6
Q Bilans 18latka Inne 5
X bilans osiemnastolatka Lekarze 2
T bilans Inne 2
W Bilans Stulejka 10

Podobne tematy

Do góry