• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Bańka na wędzidełku

elllo32

New member
Cześć, mam dziwną bańkę na wędzidełku. Jakby na tej części pod żołędziem jest taka bańka która jest ‚napompowana’ czymś i nie wiem czy to normalne. Normalnie miałem problem wcześniej żeby zsunąć napletek, ale ostatnio zaczęło się udawać i dzisiaj w nocy spałem z odsuniętym, może to coś od tego?? Przejdzie samo czy nie?
 

dandoo

Active member
Jak najbardziej może być od tego. Ja nie robiłem tak bo mi puchło - napletek. Jednym nic się nie dzieje a innym jak Tobie. Możesz to robić stopniowo na chwile i wracać, ja do tego miałem minimalną stulejkę, teraz jestem po obrzezaniu i cały czas mam odkrytą żołędż. Tak jak mówię próbuj stopniowo, a jak dalej puchnie do urologa, nie wiem ile masz lat bo to też ma znaczenie, poza tym bez zdjęć ciężko ocenić.
 

elllo32

New member
mam 14 lat, problem jest z tą bańką bo uniemożliwia to naciągnięcie napletka + jakby tam gdzie się kończy to wędzidełko pod żołędziem jest ta banka, trochę mnie to martwi bo jest tam jakiś płyn w niej (w tej bańce)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dandoo

Active member
jesteś młody, słuchaj jak się nic nie będzie poprawiać zagadaj rodziców i idź do lekarza my tutaj Ci nie pomożemy na bazie tekstu, poza tym większość z nas nie jest lekarzami ale piszą z własnego doświadczenia, ogólnie jest tak, że właśnie jak się tak się zostawia odciągnięty napletek to u niektórych blokuje i napletek puchnie ale po czasie jak go dasz normalnie na żołędź to powinno się zmniejszyć jak do jutra się nie poprawi, zagadaj rodziców i do lekarza. Może jeszcze ktoś inny coś Ci doradzi. Ja na Twoim miejscu nie chodził bym z odkrytą żołędzią skoro przez to Ci się coś dzieje, albo jak już nie rób tego na długo. Jesteś młody i będzie się jeszcze przyrodzenie dużo zmieniać ale ważne że jak coś nie gra za młodu to lepiej iść z tym od razu. Powodzenia
 

elllo32

New member
dzięki, zobaczę jutro wieczorem czy będzie lepiej i dam znać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Trolo

Well-known member
No tak bez zdjęcia to nikt Ci nie powie co to jest. Jeżeli pojawiło się to po nocy z zsuniętym napletkiem to całkiem możliwe, że spuchło i pojawiła się oponka. Generalnie po nasunięciu napletka powinno zniknąć. Ale nie ma zdjęcia to nie wiemy co to dokładnie jest.
 

Podobne tematy

Do góry