• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

8 dzień po zabiegu obrzezania

Kacperos0

New member
Czesc, miał ktoś z was taki żółty nalot w okolicy szwow? To ropa czy może coś innego? Zejdzie to samo z siebie? Wydaje się to być tak przyklejone i ciężko to zdjąć samoczynnie. Czy luźniejszy opatrunek 8 dnia jest dobry czy nadal powinienem robić ciasny? Jak ogólnie oceniacie wygląd 8 dni po, jest bardzo źle?
 

Lukasz78

New member
Witam, daj znać jak tam progres w leczeniu. Jako że nie wygląda to najciekawiej ale zasadniczo u mnie też szału nie ma... (7 dzień)
Żółte się pojawiają podcieknięcia podobno i to normalne. Jak nosisz opatrunek to mocz może też barwić - u mnie tak się podziało na początku.

Pozdrawiam
 

Opalonykurczak

Active member
Końcówke zoledzia czujesz ogolnie? Wygląda przerazajaco ta czarna plama. Jak ten żółty wyciek nie smierdzi to nic chyba strasznego. To jest zwykły etap gojenia rany chyba.
 

Kacperos0

New member
Końcówke zoledzia czujesz ogolnie? Wygląda przerazajaco ta czarna plama. Jak ten żółty wyciek nie smierdzi to nic chyba strasznego. To jest zwykły etap gojenia rany chyba.
Hej, nie wchodziłem trochę na forum ale całe szczęście ta czarna plama z żołędzia to był zwykły strup, już zszedł i generalnie wygląda to naprawdę dobrze :). Zdecydowanie przesadzałem z objawami że to coś strasznego. Jedyne co mi się nie podoba to jeden strup przy linii szwów który wygląda jakby się nie goił i przy każdym myciu leci z niego cos żółtego, ma to też niefajny zapach stąd myślę że to ropa, spryskuje to octeniseptem i dziś napiszę do lekarza co powinienem z tą ropa zrobić żeby nie było nic złego. Później mogę wrzucić zdjęcia jak to teraz wygląda.
 

Kacperos0

New member
Witam, daj znać jak tam progres w leczeniu. Jako że nie wygląda to najciekawiej ale zasadniczo u mnie też szału nie ma... (7 dzień)
Żółte się pojawiają podcieknięcia podobno i to normalne. Jak nosisz opatrunek to mocz może też barwić - u mnie tak się podziało na początku.

Pozdrawiam
Wrzucę wieczorem jak to wygląda teraz
 

Podobne tematy

Do góry