• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

5 miesiecy po

medsh

New member
5 miesięcy po zabiegu anastomatem plus wydłużenie wędzidełka, wciąż zdarza mi się, że okolice wędzidełka spuchną jak noszę odkryty żołądź (normalnie mogę cały zakryć napletkiem wewnętrznym). W weekend mam w planach odwiedzić urologa, ale pytanie do was jak to w waszej ocenie wygląda, czy kwalifikuje się do poprawki/plastyki(nie chciałbym zbytnio dużo więcej wycinać) przy naciąganiu skóry przy masturbacji(jak narazie od czasu zabiegu tylko masturbacja) czasami jest delikatny ból przy wędzidełka, ale to naprawdę delikatny. Zastanawiam się czy na samym żołądziu ta linia szycia nie jest zbyt napięta Reszty cięcia nie wrzucam bo według mnie zagoiło się bez zarzutu tylko te okolice wędzidełka niepokoją/irytują. Zdjęcia we wzwodzie/półwzwodzie
Okazuje się, że trzeba był wrzucić link do każdego zdjęcia po kolei a nie do całej galeri (prośbą moderację o usunięcie tych nieudolnych prób wrzucenia zdjecia)
 

Podobne tematy

Do góry