• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

5 dzień po obrzezaniu i wydłużeniu wędzidełka

Kurara

New member
Witam wszystkich, jestem 5 dzień po obrzezaniu całkowitym oraz wydłużeniu wędzidełka.
Chciałbym się Was doradzić, czy wszystko jest ok z moim Wackiem. Nie mam wizyty kontrolnej urologa, dlatego postanowiłem napisać do Was. W załączeniu zdjęcia . Odczuwam nieraz ból mega ból po wkuciu się igły z znieczuleniem … czy jest to normalne ?
Wzwody w nocy tez nie należą do przyjemnych, mocno ciągną szewki.
A jeszcze jedno pytanie, jak poradzić sobie z nadwrażliwym żołędziem ? Lekarz kazał mi chodzić bez opatrunku w slipkach, ale niestety nie daje rady, ponieważ żołądź jest bardzo wrażliwy.
Z góry dziękuje za odpowiedzi. https://files.fm/u/sae6mgpg3
 

mati12

Well-known member
Jak można nie mieć wizyty kontrolnej? Bo rozumiem że zabieg miales prywatnie? Szwy ci puściły przynajmiej tak wyglada to na zdjęciach
 

mati12

Well-known member
Nic już nie zrobisz zrosnie się, dbaj o ranę przemywaj ,dezynfekuj nie grzeb tam za dużo a powinno być ok powinieneś mieć wizytę kontrolna parę dni po zabiegu dziwny lekarz który operuje zgarnia kasę i czesc radz sobie nie tak powinno to wyglądać
 

Kurara

New member
Nic już nie zrobisz zrosnie się, dbaj o ranę przemywaj ,dezynfekuj nie grzeb tam za dużo a powinno być ok powinieneś mieć wizytę kontrolna parę dni po zabiegu dziwny lekarz który operuje zgarnia kasę i czesc radz sobie nie tak powinno to wyglądać
A poza tym myślisz, ze spoko goją się rany ?
 

Kurara

New member
Dzisiaj 6 dzień mija od zabiegu i wypadły mi dwa szwy podczas kąpieli. Krew nie leci , nic nie boli. Czy to normalne, ze tak wcześniej wypadły ?
 

Lukasz78

New member
Dzisiaj 6 dzień mija od zabiegu i wypadły mi dwa szwy podczas kąpieli. Krew nie leci , nic nie boli. Czy to normalne, ze tak wcześniej wypadły ?
mi raczej lekarz zalecił brak kąpieli. Szybki prysznic jedynie. Jeśli to szwy rozpuszczalne to w wilgoci szybciej się rozpuszczają :)
Co do nadwrażliwości u mnie mija 2 tydzień i batek na żoła nie ubiorę, bo chodzę jak kaczka... ;/
Póki co staram się wietrzyć bo od opatrunków porobiły mi się bolesne odparzenia na żołku... ;s
 

Kurara

New member
mi raczej lekarz zalecił brak kąpieli. Szybki prysznic jedynie. Jeśli to szwy rozpuszczalne to w wilgoci szybciej się rozpuszczają :)
Co do nadwrażliwości u mnie mija 2 tydzień i batek na żoła nie ubiorę, bo chodzę jak kaczka... ;/
Póki co staram się wietrzyć bo od opatrunków porobiły mi się bolesne odparzenia na żołku... ;s
Lekarz mi kazał na drugi dzień nie zakładać opatrunków, ale nadwrażliwość żołędzia na to nie pozwala… nie mam pojęcia jak go przyzwyczaję do ciagle dotyku :/
 

Lukasz78

New member
Lekarz mi kazał na drugi dzień nie zakładać opatrunków, ale nadwrażliwość żołędzia na to nie pozwala… nie mam pojęcia jak go przyzwyczaję do ciagle dotyku :/
No ja dostalem całkiem srogie L4... 3 tygodnie, ale mija zasadniczo 2 tydzień... Właśnie coś posprzątałem w domu będąc "w majtkach" lekko tylko przyłożona gaza z zewnątrz dla higieny i masakra... plecy mnie bolą od koślawego chodzenia po domu... po 2 tygodniach przód jest trochę mniej wrażliwy ale okolice "rowka zażołędnego?" tak się to nazywa jakoś :D to jest jakaś patologia dotykowa;p Myślę że dodatkowo coś siadło mi na oczy.... bo jakoś nie widzę się w robocie niebawem:D
 

Kurara

New member
Haha 😂😂 a to robiłeś na NFZ, ze tyle zwolnienia dostałeś ? Mi na drugi dzień kazał iść do pracy… spodnie we krwi miałem w sekundzie i musiałem zwolnić się, bo nie dało rady pracy.
 

Podobne tematy

Do góry