• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 tygodnie po zabiegu

Majek

New member
Witam serdecznie, jestem 24 dni po zabiegu usunięcia stulejki. Obrzezanie częściowe oraz plastyka krótkiego wędzidełka napletka. Jestem zaniepokojony ponieważ tydzień temu całkowicie ściągając napletek zsunął się tak że nie dało się go spowrotem odprowadzić, pojechałem na SOR gdzie lekarz mi ponownie wszystko dobrze "umiejscowił" skontaktowałem się z lekarzem który przeprowadził u mnie zabieg (prywatny zabieg) i powiedział że to może być załupek i zalecał mi trenować ściąganie ale nie całkiem do końca i powinno być okej. Teraz nadszedł czas żeby kolejny raz naciągnąć go całkowicie ale boje się że sytuacja się powtórzy. Może miał ktoś coś podobnego? Załamuje mnie już ta cała sytuacja... Boje się ewentualnej poprawki. Ale no cóż jednym się goi szybciej jednym dłużej. Pozdro!



A i dodam jeszcze że trochę ciężko się ściąga tego napleteka, boje się że doszło do zwężenia. A i większość szwów się nadal trzyma
 
Ostatnia edycja:

yetow

New member
Co w tym takiego zabawnego? Bo ja jedyny tak robię?
Po prostu wchodzę tu tylko żeby się podzielić swoją operacja, akurat taki timing, załóż swój temat bo pisanie o swoim wacku w czyimś temacie to taki trochę brak kultury/szacunku. A to że założysz kolejny temat to chyba nikt nie umrze a będziesz miał swoje własne podwórko tam a nie komuś syfisz.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
@Bercik92 ludzie mają rację. Wbijasz się innym do wątków i cały czas dodajesz te same foty. Które w dodatku po czasie usuwasz z imagehost i przez to posty są bezwartościowe bo zdjęcia nie działają. Masz swój wątek to pisz w nim a nie innym mieszasz.
 

Majek

New member
Przez 1,5 tygodnia nosiłem go w opatrunku w ciasnej bieliznie ale normalnie ustawionego. A wcześniej przez 2 tygodnie lekarz nie zalecał go do końca odkrywać jedynie do momentu gdy poczuje ból.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Majek

New member
Lekarz też mówił że opuchlizna. Wiadomo jednym się zagoi w 3 tygodnie wszystko a innym nawet 6 tygodni może się goić 🤪. Ale już czuję że zrobił się minimalnie luźniejszy ten napletek. Zobaczymy co czas pokaże
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry