• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 miesiace po zabiegu pomocy !!

sdzieniak

New member
Witam.
Mam problem, otóż po takim czasie myślałem że już w jakimś stopniu będę mógł coś zacząć normalnie funkcjonować. Ale niestety tak nie jest.
1. Gdy jestem po masturbacji, po seksie mój penis jest mocno spuchniety
2. Dodatkowo czuje się tak jakby szwy po obrzezaniu byly, no nie wiem, za ciasne czy coś takiego, ponieważ czuje duży ucisk w miejscu szycia.
3. Dzisiaj zauważyłem że po masturbacji z lewej strony wyskoczyła mi taka gula i nie wiem co to jest, a wcześniej mi się coś takiego nie zdarzyło .
4. Myślałem też że ta opuchlizna pod zoledziem w jakiś sposób do tego Czasu się jakoś wchłonie ale niestety nie.
5. No i nade wszytsko po zabiegu z biegiem czasu czuje bol penisa, nie muszę nic robić, czasami po prostu sam z siebie zaczyna boleć. Można to porównać do czegoś takiego jak ludzie mówią że boli " na pogodę " . Może śmiesznie się to pisze ale mi wcale do śmiechu nie jest i jestem załamany tym wszystkim 😔
 

nope

Well-known member
Wygląda jakby Ci się oponka robiła najzwyczajniej. Przeszedlbym sie do jakiegos sprawdzonego lekarza i porobil wcześniej foty żeby dać mu pogląd jak wygląda jak sie napompuje. Może coś zaradzi a jak nie to poprawka.
 

Podobne tematy

Do góry